Výsledkové listiny - archiv

V archivu naleznete výsledkové listiny z turnajů konaných v minulých sezónách.


Turnaje Supermasters - rok 2018

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
21.04.2018BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
26.05.2018ÚněticeMistrovství České repVýsledková listina
15.09.2018BrnoSupermasters Brno 201Výsledková listina
13.10.2018Praha - ModřanyTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2018

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
28.04.2018Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
12.05.2018Odolena vodaTurnaj MastersVýsledková listina
09.06.2018ČelčiceTurnaj MastersVýsledková listina
23.06.2018ZastávkaTurnaj MastersVýsledková listina
01.09.2018BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2018

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
04.03.2018Odolena vodaTurnaj čtyř důlkůVýsledková listina
31.03.2018Brno1. Lužánky Open BrnoVýsledková listina
08.04.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
14.04.2018ÚněticeÚnětická ligaVýsledková listina
15.04.2018Bedihošť6. Bedihošť OpenVýsledková listina
22.04.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
22.04.2018NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
28.04.2018Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
13.05.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
13.05.2018Brno2. Lužánky Open BrnoVýsledková listina
19.05.2018Karlovy VaryOpen Karlovy Vary 201Výsledková listina
27.05.2018ČelčiceČelčice Open 3Výsledková listina
02.06.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
03.06.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
03.06.2018NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
10.06.2018ČelčiceČelčice Open 4Výsledková listina
16.06.2018ÚněticeÚnětická ligaVýsledková listina
16.06.2018Brno3. Lužánky Open BrnoVýsledková listina
24.06.2018NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
30.06.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
15.07.2018Bedihošť7. Bedihošť OpenVýsledková listina
21.07.2018ÚněticeÚnětická ligaVýsledková listina
28.07.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
04.08.2018StvořidlaTurnaj OpenVýsledková listina
05.08.2018StvořidlaTurnaj OpenVýsledková listina
05.08.2018KošticeKuličkyádaVýsledková listina
11.08.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
26.08.2018BedihošťLukeho velký pavoukVýsledková listina
08.09.2018Cheb8. Cheb OpenVýsledková listina
09.09.2018ZastávkaZastávka openVýsledková listina
09.09.2018NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
16.09.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
16.09.2018Bedihošť8. Bedihošť OpenVýsledková listina
22.09.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
23.09.2018NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
29.09.2018ÚněticeÚnětická ligaVýsledková listina
30.09.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
06.10.2018Kralupy n. VltKralupská liga 2018Výsledková listina
07.10.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2018

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
06.01.2018PrahaExtrémyVýsledková listina
21.01.2018PardubiceKuličkiáda smíchuVýsledková listina
10.03.2018Praha 3Mimořádná Valná hromaVýsledková listina
03.06.2018Obora HvězdaKašpárkohraníVýsledková listina
03.06.2018NeratoviceTurnaj 55+Výsledková listina
14.06.2018Pha-InvalidovnaKuličkový turnaj OSŽVýsledková listina
14.07.2018Odolena vodaMČR DvojicVýsledková listina
18.08.2018ZastávkaMČR KlubůVýsledková listina
19.08.2018Libčice n/Vlt.Libčické beachkuličkyVýsledková listina
02.09.2018BedihošťKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
08.09.2018HAMR - BraníkSporťáček 2018Výsledková listina
09.09.2018ÚněticeDvojboj 2018Výsledková listina
16.09.2018BedihošťMistr HanéVýsledková listina
16.09.2018KlánoviceKuličky KlánoviceVýsledková listina
23.09.2018Pha-HanspaulkaKuličky na HanspaulceVýsledková listina
21.10.2018ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2017

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
08.04.2017KřenůvkyTurnaj MastersVýsledková listina
29.04.2017Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
13.05.2017Praha-PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
03.06.2017BedihošťMistrovství České repVýsledková listina
24.06.2017BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
15.07.2017Odolena vodaTurnaj MastersVýsledková listina
19.08.2017SedlecTurnaj MastersVýsledková listina
23.09.2017BrnoTurnaj MastersVýsledková listina
14.10.2017Praha 8Turnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2017

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
02.04.2017MostkoviceMostkovice Open 023Výsledková listina
15.04.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
23.04.2017Praha-PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
29.04.2017Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
06.05.2017Praha - PetřínOpenVýsledková listina
07.05.2017NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
14.05.2017ČelčicePAMAKO turnajVýsledková listina
20.05.2017ModřanyMyšácký open 2017Výsledková listina
21.05.2017Brno1. Kuličkový Open BrnVýsledková listina
27.05.2017ÚněticeÚnětice Open 01Výsledková listina
28.05.2017ČelčiceČelčice Open 2Výsledková listina
04.06.2017Bedihošť2. Bedihošť OpenVýsledková listina
10.06.2017Praha ModřanyOpenVýsledková listina
11.06.2017NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
17.06.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
02.07.2017ÚněticeÚnětice Open 02Výsledková listina
08.07.2017Odolena vodaTurnaj OpenVýsledková listina
09.07.2017Praha - ChodovZoufalý OpenVýsledková listina
16.07.2017Bedihošť3. Bedihošť OpenVýsledková listina
22.07.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
29.07.2017StvořidlaStvořidla OpenVýsledková listina
05.08.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
06.08.2017ŽenklavaŽenklava Open IIIVýsledková listina
12.08.2017Praha-LannovaTurnaj OpenVýsledková listina
13.08.2017BedihošťLukeho velký pavoukVýsledková listina
13.08.2017KošticeKuličkyádaVýsledková listina
20.08.2017SedlecTurnaj OpenVýsledková listina
24.08.2017Praha 10Open na DesítceVýsledková listina
02.09.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
09.09.2017Cheb7. Cheb OpenVýsledková listina
10.09.2017ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
10.09.2017NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
24.09.2017Bedihošť4. Bedihošť OpenVýsledková listina
24.09.2017ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
01.10.2017ÚněticeÚnětice Open 03Výsledková listina
01.10.2017NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
07.10.2017Kralupy n. VltKralupská liga 2017Výsledková listina
08.10.2017Bedihošť5. Bedihošť OpenVýsledková listina
08.10.2017ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2017

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
07.01.2017PrahaExtrémyVýsledková listina
22.01.2017PardubiceKuličkiáda smíchuVýsledková listina
18.03.2017Přední KopaninaVítání jaraVýsledková listina
25.03.2017Praha-ModřanyDvojboj 2017Výsledková listina
01.04.2017Praha MalešiceAprílové kuličkyVýsledková listina
08.04.2017Čes. BudějoviceKuličkový turnaj JihoVýsledková listina
06.05.2017LoděniceLoděnické cvrnkáníVýsledková listina
17.05.2017Praha 10Kuličkový turnaj (2) Výsledková listina
17.05.2017Praha 10Hodinový miniturnajVýsledková listina
27.05.2017ŘíčanyCvrnkání na BeerfestuVýsledková listina
11.06.2017Praha-LetnáKašpárkohraníVýsledková listina
12.06.2017BrnoKuličkiáda 2017Výsledková listina
25.06.2017BedihošťMČR klubůVýsledková listina
06.08.2017ŽenklavaSpeciální turnaj pro Výsledková listina
17.08.2017ChrudimKapucínova barokní peVýsledková listina
26.08.2017Libčice n/Vlt.Libčické beachkuličkyVýsledková listina
09.09.2017HAMR - BraníkFestival Sporťáček 20Výsledková listina
10.09.2017BedihošťKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
16.09.2017Rakovník - nám.MČR dvojicVýsledková listina
17.09.2017LichnovO Pohár Orla jednoty Výsledková listina
28.09.2017Praha 10Rodamiento MistrovstvVýsledková listina
28.09.2017Praha 10Turnaj mužůVýsledková listina
08.10.2017BedihošťMistr HanéVýsledková listina
21.10.2017Pha-HanspaulkaKoule a kuličky 2017 Výsledková listina
22.10.2017ŘíčanyTurnaj OpenVýsledková listina
05.11.2017Praha 10Turnaj dvojic - TrojbVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2016

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
16.04.2016Praha 8 - LibeňTurnaj MastersVýsledková listina
23.04.2016Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
07.05.2016BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
28.05.2016Praha-PetřínMČRVýsledková listina
18.06.2016Rakovník nám.MASTERS Rakovník 2016Výsledková listina
30.07.2016KřenůvkyTurnaj MastersVýsledková listina
20.08.2016SedlecTurnaj MastersVýsledková listina
24.09.2016BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
15.10.2016Praha-PetřínTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2016

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
09.04.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
10.04.2016MostkoviceMostkovice Open 020Výsledková listina
17.04.2016NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
23.04.2016Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
24.04.2016Bedihošť1. Bedihošť OpenVýsledková listina
08.05.2016NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
15.05.2016Praha - PetřínMYŠÁCKÝ TURNAJ M+B 20Výsledková listina
16.05.2016Praha LibeňKuličkohraní Prahy 8Výsledková listina
21.05.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
22.05.2016Křenůvky11. Křenůvky OpenVýsledková listina
04.06.2016Praha - ChodovZoufalý OpenVýsledková listina
04.06.2016ŽenklavaTurnaj Open ŽenklavaVýsledková listina
05.06.2016MostkoviceMostkovice Open 021Výsledková listina
05.06.2016NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
25.06.2016Praha-LannovaTurnaj OpenVýsledková listina
10.07.2016Křenůvky12. Křenůvky OpenVýsledková listina
16.07.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
24.07.2016Praha ZáběhliceTurnaj OpenVýsledková listina
31.07.2016Křenůvky13. Křenůvky OpenVýsledková listina
06.08.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
13.08.2016Praha-PetřínPetřín Open 04Výsledková listina
14.08.2016Křenůvky14. Křenůvky OpenVýsledková listina
21.08.2016SedlecTurnaj OpenVýsledková listina
27.08.2016Libčice n/Vlt.Libčický openVýsledková listina
27.08.2016Brno0. Kuličkový Open BrnVýsledková listina
28.08.2016KošticeKuličkyádaVýsledková listina
04.09.2016Praha - PetřínTurnaj Open #01/2016Výsledková listina
04.09.2016Praha - PetřínTurnaj Open #02/2016Výsledková listina
10.09.2016ČelčicePropagační OpenVýsledková listina
10.09.2016Cheb6. Cheb OpenVýsledková listina
11.09.2016MostkoviceMostkovice Open 022Výsledková listina
11.09.2016Praha 8 - LibeňTurnaj OpenVýsledková listina
17.09.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
25.09.2016NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
28.09.2016Malešický parkMalešický OpenVýsledková listina
01.10.2016Kralupy n. VltKralupská liga 2016Výsledková listina
02.10.2016Křenůvky15. Křenůvky OpenVýsledková listina
08.10.2016Odolena vodaTurnaj OpenVýsledková listina
08.10.2016Praha - PetřínTurnaj Open #03/2016Výsledková listina
09.10.2016Praha - PetřínTurnaj Open #04/2016Výsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2016

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
02.01.2016PrahaExtrémyVýsledková listina
07.05.2016LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
08.05.2016LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
16.05.2016Praha LibeňKuličkohraníVýsledková listina
30.05.2016Praha 10Kuličkový turnaj pro Výsledková listina
12.06.2016Praha-LetnáKašpárkohraníVýsledková listina
19.06.2016Rakovník nám.MČR klubů - RakovníkVýsledková listina
29.06.2016LoděniceTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
13.08.2016ŽenklavaŽenklavský přátelákVýsledková listina
28.08.2016KřenůvkyKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
10.09.2016HAMR - BraníkSporťáček 2016Výsledková listina
11.09.2016Praha 8 - LibeňMČR ve CVRNKANÉVýsledková listina
25.09.2016BedihošťMČR dvojicVýsledková listina
25.09.2016NeratoviceNežebříčkový turnaj jVýsledková listina
28.09.2016OlomoucŽelezničářský OpenVýsledková listina
01.10.2016BrnoPropagační Verbena FeVýsledková listina
02.10.2016KřenůvkyMistr HanéVýsledková listina
09.10.2016NeratoviceNežebříčkový turnaj jVýsledková listina
05.11.2016Pha-HanspaulkaKoule a kuličkyVýsledková listina
07.12.2016BrnoKuličkový turnaj s MiVýsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2015

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
01.08.2015Praha - PetřínMistrovství světa 201Výsledková listina

Turnaje Masters - rok 2015

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
29.03.2015Újezd nad LesyTurnaj MastersVýsledková listina
18.04.2015ZákolanyTurnaj MastersVýsledková listina
25.04.2015Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
16.05.2015KřenůvkyTurnaj MastersVýsledková listina
30.05.2015KřenůvkyMistrovství České repVýsledková listina
13.06.2015Praha-PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
27.06.2015Rakovník nám.MASTERS Rakovník 2015Výsledková listina
22.08.2015SedlecTurnaj MastersVýsledková listina
05.09.2015Konstantinovy LTurnaj MastersVýsledková listina
10.10.2015BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
17.10.2015Kralupy n.Vlt.Turnaj MistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2015

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
04.04.2015Praha-PetřínNarozeninový OpenVýsledková listina
05.04.2015MostkoviceMostkovice Open 016Výsledková listina
19.04.2015NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
25.04.2015Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
26.04.2015Křenůvky7. Křenůvky OpenVýsledková listina
01.05.2015Invalidovna,P-8Lásky časVýsledková listina
10.05.2015NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
23.05.2015NapajedlaTurnaj Open NapajedlaVýsledková listina
31.05.2015Křenůvky8. Křenůvky OpenVýsledková listina
07.06.2015NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
14.06.2015MostkoviceMostkovice Open 017Výsledková listina
20.06.2015Praha-PetřínPetřín Open 02Výsledková listina
21.06.2015Cheb5. Cheb OpenVýsledková listina
01.07.2015DDM VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
11.07.2015PetřínMYŠÁCKÝ OPEN - muži 1Výsledková listina
12.07.2015Křenůvky9. Křenůvky OpenVýsledková listina
25.07.2015PetřínMYŠÁCKÝ TURNAJ M+B Výsledková listina
07.08.2015Autokemp LučinaLučina OpenVýsledková listina
15.08.2015Praha-PetřínPetřín Open 03Výsledková listina
23.08.2015SedlecTurnaj OpenVýsledková listina
29.08.2015OlomoucOpenVýsledková listina
30.08.2015MostkoviceMostkovice Open 018Výsledková listina
06.09.2015ŽenklavaTurnaj Open ŽenklavaVýsledková listina
12.09.2015Kralupy n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
26.09.2015MostkoviceMostkovice Open 019Výsledková listina
28.09.2015ModřanyTurnaj OpenVýsledková listina
04.10.2015NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
11.10.2015Křenůvky10. Křenůvky OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2015

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
03.01.2015PrahaExtrémyVýsledková listina
02.05.2015LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
03.05.2015LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
08.05.2015Praha 6CvrnkanáVýsledková listina
09.05.2015RA Orlík-LoužekKuličkiáda na OrlíkuVýsledková listina
04.06.2015Praha 7-LetnáCvrnkanáVýsledková listina
14.06.2015Praha-LetnáKašpárkohraníVýsledková listina
28.06.2015Rakovník nám.MČR klubů - RakovníkVýsledková listina
15.09.2015InvalidovnaPropagačníVýsledková listina
19.09.2015Neratovice8. MČR dvojicVýsledková listina
20.09.2015NeratoviceKuličkový turnaj NežeVýsledková listina
27.09.2015KřenůvkyKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
11.10.2015KřenůvkyMistr HanéVýsledková listina
18.10.2015U InvalidovnyKuličkový turnaj dvojVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2014

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
05.04.2014Srby u KladnaTurnaj MastersVýsledková listina
19.04.2014Praha-Invalido.Zoufalý MastersVýsledková listina
26.04.2014Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
03.05.2014Srby u KladnaSrbecke kulickyVýsledková listina
31.05.2014KřenůvkyTurnaj MastersVýsledková listina
21.06.2014Rakovník - nám.MČR 2014 - RakovníkVýsledková listina
16.08.2014Sedlec-PrčiceTurnaj MastersVýsledková listina
30.08.2014Konstantinovy LTurnaj MastersVýsledková listina
27.09.2014BedihošťTurnaj MastersVýsledková listina
18.10.2014Praha-PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
25.10.2014Praha - ModřanyTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2014

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
29.03.2014Praha - ChodovZoufalý OpenVýsledková listina
06.04.2014MostkoviceMostkovice Open 012Výsledková listina
12.04.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
13.04.2014NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
20.04.2014ProstějovHANÁ Open III.Výsledková listina
26.04.2014Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
27.04.2014ToušeňThe Důleks Tůr #3Výsledková listina
08.05.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
10.05.2014Praha - ModřanyMišácký turnajVýsledková listina
13.05.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
16.05.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
17.05.2014Praha - ChodovZoufalý OpenVýsledková listina
18.05.2014Křenůvky4. Křenůvky OpenVýsledková listina
21.05.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
24.05.2014Srby u KladnaM-DT cupVýsledková listina
25.05.2014NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
27.05.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
01.06.2014Křenůvky5. Křenůvky OpenVýsledková listina
05.06.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
07.06.2014Praha - ChodovZoufalý OpenVýsledková listina
14.06.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
15.06.2014MostkoviceMostkovice Open 013Výsledková listina
22.06.2014NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
27.06.2014Praha - Vypich15-kuličkový Open na Výsledková listina
06.07.2014Praha - Vypich20-kuličkový Open na Výsledková listina
13.07.2014MostkoviceMostkovice Open 014Výsledková listina
19.07.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
19.07.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
20.07.2014Cheb4. Cheb OpenVýsledková listina
09.08.2014HněvotínHněvotín OpenVýsledková listina
10.08.2014MostkoviceMostkovice Open 015Výsledková listina
17.08.2014Sedlec-PrčiceTurnaj OpenVýsledková listina
23.08.2014Srby u KladnaSrbecke kulickyVýsledková listina
24.08.2014KošticeKuličkyádaVýsledková listina
31.08.2014Křenůvky6. Křenůvky OpenVýsledková listina
14.09.2014NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
21.09.2014Praha - PetřínPetřín Open 01Výsledková listina
04.10.2014Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
12.10.2014NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
12.10.2014KřenůvkyOpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2014

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
04.01.2014PrahaExtrémyVýsledková listina
22.03.2014InvalidovnaKuličkový turnaj dvojVýsledková listina
30.04.2014Újezd nad LesyČarodějniceVýsledková listina
03.05.2014LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
04.05.2014LoděniceKuličkový víkendVýsledková listina
14.05.2014LetnáTurnaj pro mrňataVýsledková listina
24.05.2014Praha-KunraticeDen pohádek a hudbyVýsledková listina
30.05.2014Praha - VypichCvrnkaná - 1Výsledková listina
10.06.2014Praha - VypichCvrnkaná - 2Výsledková listina
15.06.2014Praha-LetnáKašpárkohraníVýsledková listina
23.06.2014Praha - VypichCvrnkaná - 3Výsledková listina
28.06.2014Rakovník nám.MČR klubů - RakovníkVýsledková listina
08.07.2014Praha - VypichCvrnkaná - 4Výsledková listina
13.09.2014Praha - Petřín7. MČR dvojicVýsledková listina
20.09.2014Praha-VypichMČR ve CVRNKANÉVýsledková listina
28.09.2014KřenůvkyKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
12.10.2014KřenůvkyMistr HanéVýsledková listina
02.11.2014Praha - VypichCvrnkaná - 5Výsledková listina
08.11.2014Praha - VypichCvrnkaná - 6Výsledková listina
22.11.2014Praha - VypichCvrnkaná - 7Výsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2013

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
27.07.2013Praha - PetřínMistrovství světaVýsledková listina
04.08.2013Velké LeváreMajstrovstvá ZáhoriaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2013

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
06.04.2013Praha - PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
20.04.2013Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
04.05.2013Srby u KladnaTurnaj MastersVýsledková listina
26.05.2013Srby u KladnaMistrovství České repVýsledková listina
09.06.2013Praha/Újezd n/LTurnaj MastersVýsledková listina
22.06.2013KřenůvkyTurnaj MastersVýsledková listina
17.08.2013Sedlec-PrčiceTurnaj MastersVýsledková listina
31.08.2013Konstantinovy LTurnaj MastersVýsledková listina
21.09.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
12.10.2013Praha-PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
19.10.2013Praha - ModřanyTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2013

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
30.03.2013Ostrava1. jarní a velikonočnVýsledková listina
07.04.2013MostkoviceMostkovice Open 009Výsledková listina
14.04.2013DDM VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
14.04.2013Ostrava2. jarní turnaj KulocVýsledková listina
17.04.2013Letenské sadyTurnaj OpenVýsledková listina
20.04.2013Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
21.04.2013NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
27.04.2013ProstějovHANÁ Open II.Výsledková listina
28.04.2013Praha-ModřanyTurnaj OpenVýsledková listina
12.05.2013ToušeňThe Důleks Tůr #1Výsledková listina
18.05.2013Praha-Kunr. lesTurnaj OpenVýsledková listina
19.05.2013Křenůvky1. Křenůvky OpenVýsledková listina
19.05.2013NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
25.05.2013Praha-Kunr. lesTurnaj OpenVýsledková listina
09.06.2013NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
15.06.2013Praha-Kunr. lesTurnaj OpenVýsledková listina
15.06.2013MostkoviceTurnaj OpenVýsledková listina
16.06.2013Ostrava1. letní turnaj KulocVýsledková listina
21.06.2013KřenůvkyTurnaj OpenVýsledková listina
29.06.2013Praha - RoztylyTurnaj OpenVýsledková listina
30.06.2013DDM VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
13.07.2013Praha-ModřanyTurnaj OpenVýsledková listina
20.07.2013Praha-ModřanyNarozeninový OPEN :)Výsledková listina
21.07.2013MostkoviceMostkovice Open 010Výsledková listina
10.08.2013Praha - KyjeOpen kuličky a minigoVýsledková listina
11.08.2013MostkoviceMostkovice Open 011Výsledková listina
11.08.2013KošticeKuličkyádaVýsledková listina
18.08.2013Sedlec-PrčiceTurnaj OpenVýsledková listina
24.08.2013Praha - ModřanyModřanská duhovka 4Výsledková listina
01.09.2013Křenůvky2. Křenůvky OpenVýsledková listina
07.09.2013Cheb3. Cheb OpenVýsledková listina
07.09.2013OstravaTurnaj OpenVýsledková listina
07.09.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
08.09.2013NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
08.09.2013ProstějovGULE Open II.Výsledková listina
14.09.2013Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
15.09.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
22.09.2013Praha - ChodovTurnaj OpenVýsledková listina
29.09.2013Praha-ModranyMisuv svatecni turnajVýsledková listina
05.10.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
06.10.2013NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
06.10.2013Brandýs n. Lab.The Důleks Tůr #2Výsledková listina
06.10.2013OstravaTurnaj OpenVýsledková listina
12.10.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
13.10.2013Praha-ModřanyTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2013

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
05.01.2013PrahaExtrémyVýsledková listina
23.03.2013Praha, LetnáKuličkový turnaj dvojVýsledková listina
20.04.2013Národní muzeumDětský svět za císařeVýsledková listina
30.04.2013Újezd nad LesyČarodějniceVýsledková listina
01.05.2013Praha HostivařTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
04.05.2013LoděniceHrnčířské trhy-minituVýsledková listina
05.05.2013LoděniceHrnčířské trhy-minituVýsledková listina
02.06.2013Praha-ŽižkovMČR ve CVRNKANÉVýsledková listina
08.06.2013Bouda HubertusKuličky na Boudě HubeVýsledková listina
16.06.2013Obora HvězdaKašpárkohraníVýsledková listina
30.06.2013Rakovník nám.2.MČR klubůVýsledková listina
06.07.2013Praha PetřínMČR dvojicVýsledková listina
22.09.2013MostkoviceMistr HanéVýsledková listina
29.09.2013KřenůvkyKaráskovo SLUNÍČKOVýsledková listina
26.10.2013VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
03.11.2013Praha - ModřanyTestovací turnaj na 7Výsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2012

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
08.05.2012Velké LeváreMajstrovstvá Veľkých Výsledková listina
05.08.2012Velké LeváreMajstrovstvá ZáhoriaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2012

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
31.03.2012Praha/Újezd n/LTurnaj MastersVýsledková listina
21.04.2012Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
28.04.2012Plzeň-Bor. parkStrangalia TeamVýsledková listina
20.05.2012Srby u KladnaTurnaj MastersVýsledková listina
02.06.2012Praha - VypichMČR - 2012 PrahaVýsledková listina
16.06.2012Rakovník nám.MASTERS Rakovník 2012Výsledková listina
18.08.2012Sedlec-PrčiceCzech OpenVýsledková listina
01.09.2012Praha - PetřínMelounový MastersVýsledková listina
22.09.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
13.10.2012Praha - PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
20.10.2012Praha - ModřanyTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2012

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
24.03.2012MostkoviceMostkovice Open 004Výsledková listina
24.03.2012Praha/Újezd n/LTurnaj OpenVýsledková listina
14.04.2012VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
15.04.2012Praha - LetnáOpen turnajVýsledková listina
19.04.2012U InvalidovnyBEILE CUPVýsledková listina
21.04.2012Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
22.04.2012NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
29.04.2012MostkoviceMostkovice Open 005Výsledková listina
13.05.2012ProstějovHANÁ OpenVýsledková listina
13.05.2012NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
27.05.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
27.05.2012Praha - VypichPraha - Vypich OpenVýsledková listina
03.06.2012Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
03.06.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
10.06.2012NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
17.06.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
24.06.2012VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
24.06.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
30.06.2012U InvalidovnyTurnaj OpenVýsledková listina
09.07.2012Praha - LetnáOpen turnajVýsledková listina
14.07.2012MostkoviceMostkovice Open 006Výsledková listina
14.07.2012Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
15.07.2012Praha - VypichOpen u Obory HvězdaVýsledková listina
21.07.2012Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
22.07.2012KošticeKuličkyádaVýsledková listina
28.07.2012Konstantinovy LKuličkiádaVýsledková listina
28.07.2012OstravaLesní letní mini cvrnVýsledková listina
29.07.2012Autokemp HnačovOPEN v kempu HnačovVýsledková listina
04.08.2012MostkoviceMostkovice Open 007Výsledková listina
12.08.2012Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
19.08.2012Sedlec-PrčiceTurnaj OpenVýsledková listina
25.08.2012MostkoviceMostkovice Open 008Výsledková listina
25.08.2012Cheb2. Cheb OpenVýsledková listina
26.08.2012DDM VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
26.08.2012Libčice n/Vlt.Libčická kuličkiádaVýsledková listina
08.09.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
09.09.2012OstravaOstravsky kulocvrnkVýsledková listina
15.09.2012ProstějovGULE OpenVýsledková listina
15.09.2012Praha - ModřanyModřanská duhovka 3Výsledková listina
16.09.2012NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
23.09.2012MostkoviceMistr HanéVýsledková listina
29.09.2012Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
06.10.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
06.10.2012Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
07.10.2012NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
20.10.2012VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2012

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
07.01.2012PrahaExtrémyVýsledková listina
25.03.2012Srby u KladnaTrojboj 2012 / KuličkVýsledková listina
30.04.2012Újezd nad LesyČarodějniceVýsledková listina
01.06.2012PrahaDen dětíVýsledková listina
04.06.2012Praha - VypichTurnaj ve CVRNKANÉVýsledková listina
05.06.2012Praha - VypichTurnaj ve CVRNKANÉVýsledková listina
06.06.2012Praha - VypichTurnaj ve CVRNKANÉVýsledková listina
08.06.2012Praha - VypichTurnaj ve CVRNKANÉVýsledková listina
09.06.2012Praha - VypichMČR ve CVRNKANÉVýsledková listina
23.06.2012Rakovník nám.MČR klubů 2012Výsledková listina
24.06.2012Kemp DžbánKašpárkohraníVýsledková listina
24.06.2012Srby u KladnaTurnaj Dětí do 15-ti Výsledková listina
11.08.2012Praha - PetřínKuličkový turnaj NežeVýsledková listina
08.09.2012Praha-PetřínMČR-Dvojic - 2012 PraVýsledková listina
20.10.2012Praha - VítkovTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
06.12.2012Výst. LetňanyVánoční turnajVýsledková listina
07.12.2012Výst. LetňanyVánoční turnajVýsledková listina
08.12.2012Výst. LetňanyVánoční turnajVýsledková listina
09.12.2012Výst. LetňanyVánoční turnajVýsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2011

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
08.05.2011Velké LeváreMajstrovstvá Veľkých Výsledková listina
23.07.2011Praha - PetřínMistrovství světaVýsledková listina
31.07.2011Velké LeváreMajstrovstvá ZáhoriaVýsledková listina
01.09.2011Velké LeváreMezinárodní mistrovstVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2011

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
02.04.2011Plzeň-Bor. parkStrangalia TeamVýsledková listina
16.04.2011Praha - PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
23.04.2011Konstantinovy LMČR JuniorůVýsledková listina
14.05.2011Srby u KladnaTurnaj MastersVýsledková listina
04.06.2011Rakovník - nám.MČR 2011 - RakovníkVýsledková listina
25.06.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
20.08.2011Sedlec-PrčiceTurnaj MastersVýsledková listina
03.09.2011Frýdek-MístekTurnaj MastersVýsledková listina
24.09.2011Praha/Újezd n/LTurnaj MastersVýsledková listina
15.10.2011Praha - PetřínTurnaj MastersVýsledková listina
23.10.2011Praha Újezd/n/LTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2011

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
23.01.2011VratimovMSLVýsledková listina
16.02.2011VratimovMSLVýsledková listina
12.03.2011PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
13.03.2011VratimovMSLVýsledková listina
19.03.2011Odolena vodaJosefovská KuličkyádaVýsledková listina
26.03.2011VratimovMSLVýsledková listina
26.03.2011Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
03.04.2011PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
09.04.2011VratimovMSLVýsledková listina
10.04.2011NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
16.04.2011Vysoké MýtoVysokomýtská KuličkovVýsledková listina
17.04.2011Odolena vodaKuličkový turnaj OpenVýsledková listina
23.04.2011Konstantinovy LKULIČKIÁDAVýsledková listina
23.04.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
30.04.2011Praha/Újezd n/LPálení čarodějnicVýsledková listina
01.05.2011VratimovMSLVýsledková listina
07.05.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
08.05.2011Frýdek-MístekSokolík-Open III.Výsledková listina
15.05.2011Odolena vodaTurnaj OpenVýsledková listina
15.05.2011NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
21.05.2011DDM VratimovMSLVýsledková listina
22.05.2011Praha/Újezd n/LTurnaj OpenVýsledková listina
28.05.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
05.06.2011NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
05.06.2011Frýdek-MístekSokolík-Open IV.Výsledková listina
10.06.2011Odolena vodaTurnaj OpenVýsledková listina
11.06.2011PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
11.06.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
12.06.2011KladnoKuličkový turnaj KladVýsledková listina
18.06.2011VratimovKKB CUP 2011Výsledková listina
18.06.2011Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
18.06.2011RS JanovKuličkový turnaj JanoVýsledková listina
19.06.2011RS JanovKuličkový turnaj JanoVýsledková listina
26.06.2011Frýdek-MístekSokolík(double)Open VVýsledková listina
07.07.2011Ostrava - JihVýškovický mini turnaVýsledková listina
09.07.2011VratimovMSLVýsledková listina
10.07.2011Pha-InvalidovnaTurnaj OpenVýsledková listina
24.07.2011MostkoviceTurnaj OpenVýsledková listina
30.07.2011Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
06.08.2011Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
13.08.2011Frýdek-MístekMSLVýsledková listina
13.08.2011Konstantinovy LopenVýsledková listina
14.08.2011KošticeKuličkyádaVýsledková listina
21.08.2011Sedlec-PrčiceTurnaj OpenVýsledková listina
27.08.2011MostkoviceTurnaj OpenVýsledková listina
27.08.2011Libčice n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
04.09.2011Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
10.09.2011Cheb1. Cheb OpenVýsledková listina
11.09.2011NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
11.09.2011Praha - ModřanyModřanská duhovka 2Výsledková listina
17.09.2011Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
17.09.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
25.09.2011MostkoviceTurnaj OpenVýsledková listina
28.09.2011VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
01.10.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
01.10.2011Praha - PetřínTurnaj OpenVýsledková listina
02.10.2011VratimovTurnaj Hvězd MSLVýsledková listina
02.10.2011NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
08.10.2011PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
09.10.2011VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
22.10.2011Srby u KladnaTurnaj OpenVýsledková listina
22.10.2011VsetínVsetínská liga VKLVýsledková listina
23.10.2011Frýdek-MístekSokolík-Open V.Výsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2011

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
19.04.2011Sokolík FMTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
01.05.2011Praha-VítkovMiniturnaj u příležitVýsledková listina
07.05.2011Praha-ModřanyMČR dvojicVýsledková listina
05.06.2011Srby u KladnaTurnaj Dětí do 15-ti Výsledková listina
11.06.2011KladnoTurnaj Dětí do 15-ti Výsledková listina
19.06.2011ZOO OstravaTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
25.06.2011Pha-Dětský ostrTurnaj United IslandVýsledková listina
28.06.2011TěrlickoTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
18.09.2011Praha 6Mistrovství ČR ve CVRVýsledková listina
25.09.2011Kemp DžbánKašpárkohraníVýsledková listina
02.10.2011Praha - VypichTurnaj ve CVRNKANÉVýsledková listina
20.10.2011Pha-VýstavištěItea 2011Výsledková listina
21.10.2011Pha-VýstavištěItea 2011Výsledková listina
22.10.2011Pha-VýstavištěItea 2011Výsledková listina
23.10.2011Pha-VýstavištěItea 2011Výsledková listina
09.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
10.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
11.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
12.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
13.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
14.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
15.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
16.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
17.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina
18.12.2011Pha-VýstavištěVánoční miniturnajVýsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2010

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
08.05.2010SlovenskoMistrovství Velkých LVýsledková listina
24.07.2010Česká republikaMistrovství světaVýsledková listina
01.08.2010SlovenskoMajstrovstvá ZáhoriaVýsledková listina
01.09.2010SlovenskoMistrovství SlovenskaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2010

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
27.03.2010PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
17.04.2010PrahaJarní mistrovstvíVýsledková listina
09.05.2010PlzeňTurnaj MastersVýsledková listina
23.05.2010Neratovice Mistrovství ČR juniorVýsledková listina
30.05.2010PrahaMistrovství ČR 2010Výsledková listina
19.06.2010RakovníkTurnaj MastersVýsledková listina
14.08.2010CholínTurnaj MastersVýsledková listina
11.09.2010VsetínPodzimní mistrovstvíVýsledková listina
16.10.2010PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
23.10.2010PrahaTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2010

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
13.03.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
20.03.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
28.03.2010Roztoky u PrahyTurnaj OpenVýsledková listina
03.04.2010PrahaVelikonoční turnaj 1Výsledková listina
04.04.2010PrahaVelikonoční turnaj 2Výsledková listina
05.04.2010PrahaVelikonoční turnaj 3Výsledková listina
10.04.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
10.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
11.04.2010NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
15.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
18.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
22.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
24.04.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
24.04.2010Konst. LázněTurnaj OpenVýsledková listina
29.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
30.04.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
01.05.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
02.05.2010NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
08.05.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
15.05.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
16.05.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
20.05.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
22.05.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
23.05.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
23.05.2010NeratoviceMistrovství ČR juniorVýsledková listina
06.06.2010Odolena VodaTurnaj OpenVýsledková listina
12.06.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
13.06.2010VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
13.06.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
14.06.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
15.06.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
16.06.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
17.06.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
24.06.2010Konst. LázněTurnaj OpenVýsledková listina
27.06.2010Konst. Lázně Turnaj OpenVýsledková listina
10.07.2010Odolena VodaTurnaj OpenVýsledková listina
17.07.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
31.07.2010Odolena VodaDalší v pořadíVýsledková listina
07.08.2010Odolena VodaDalší v pořadíVýsledková listina
10.08.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
21.08.2010Odolena VodaDalší v pořadíVýsledková listina
22.08.2010KošticeTurnaj OpenVýsledková listina
28.08.2010VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
28.08.2010Libčice n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
04.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
07.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
12.09.2010NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
15.09.2010PrahaModřanská duhovkaVýsledková listina
18.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
22.09.2010Praha Juniorské cvrnkáníVýsledková listina
23.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
25.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
25.09.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
26.09.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
27.09.2010VratimovTurnaj OpenVýsledková listina
02.10.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
02.10.2010Frýdek-MístekSokolík-OpenVýsledková listina
03.10.2010Srby u KladnaSrbecké kuličkyVýsledková listina
09.10.2010VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
09.10.2010PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
10.10.2010Srby u KladnaSrbecké kuličkyVýsledková listina
16.10.2010Frýdek-MístekTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2010

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
22.05.2010PrahaMČR ženVýsledková listina
05.06.2010PlzeňMČR dvojicVýsledková listina
26.06.2010PrahaUnited Islands of PraVýsledková listina
03.10.2010PrahaItea OpenVýsledková listina
11.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
12.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
14.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
15.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
16.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
17.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
18.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
19.12.2010PrahaVánoční trhyVýsledková listina
28.12.2010PrahaExtrémy 2010Výsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2009

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
18.07.2009Česká republikaMistrovství světaVýsledková listina
01.08.2009SlovenskoMajstrovstvá ZáhoriaVýsledková listina
01.09.2009SlovenskoMistrovství SlovenskaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2009

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
28.03.2009PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
19.04.2009PrahaJarní mistrovstvíVýsledková listina
09.05.2009PlzeňTurnaj MastersVýsledková listina
31.05.2009PrahaMistrovství ČRVýsledková listina
14.06.2009Neratovice MČR juniorůVýsledková listina
21.06.2009NeratoviceTurnaj MastersVýsledková listina
15.08.2009RakovníkTurnaj MastersVýsledková listina
12.09.2009VsetínPodzimní mistrovstvíVýsledková listina
17.10.2009PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
24.10.2009PrahaTurnaj MistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2009

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
11.01.2009PrahaZimní ligaVýsledková listina
31.01.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
21.03.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
04.04.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
05.04.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
12.04.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
15.04.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
18.04.2009NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
25.04.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
25.04.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
25.04.2009PrachaticeTurnaj OpenVýsledková listina
26.04.2009Konst. LázněTurnaj OpenVýsledková listina
30.04.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
02.05.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
07.05.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
16.05.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
16.05.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
17.05.2009NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
30.05.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
11.06.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
13.06.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
14.06.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
14.06.2009NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
27.06.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
02.07.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
11.07.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
30.07.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
08.08.2009PrahaOslava 10 let ČKSVýsledková listina
09.08.2009KošticeTurnaj OpenVýsledková listina
15.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
16.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
17.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
18.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
19.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
20.08.2009CholínCholínský pohárVýsledková listina
22.08.2009LibčicePosvícenský turnajVýsledková listina
25.08.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
02.09.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
05.09.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
06.09.2009NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
17.09.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
26.09.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
01.10.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
03.10.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
04.10.2009NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
10.10.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
10.10.2009VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
11.10.2009PrahaTurnaj OpenVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2009

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
25.04.2009Národní muzeumVýstava RepublikaVýsledková listina
23.05.2009PrahaMČR ženVýsledková listina
06.06.2009PrahaMČR dvojicVýsledková listina
20.06.2009PrahaUnited Islands of PraVýsledková listina
19.12.2009PrahaExtrémy 2009Výsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2008

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
11.05.2008SlovenskoMistrovství Velkých LVýsledková listina
19.07.2008Česká republikaMistrovství světaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2008

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
29.03.2008PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
19.04.2008PrahaJarní mistrovstvíVýsledková listina
03.05.2008NeratoviceTurnaj MastersVýsledková listina
24.05.2008Praha Turnaj SupermastersVýsledková listina
31.05.2008PrahaMistrovství ČRVýsledková listina
22.06.2008RakovníkTurnaj MastersVýsledková listina
17.08.2008CholínTurnaj MastersVýsledková listina
13.09.2008VsetínPodzimní mistrovstvíVýsledková listina
18.10.2008PlzeňTurnaj MastersVýsledková listina
25.10.2008PrahaTurnaj mistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2008

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
02.02.2008PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
15.03.2008PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
05.04.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
06.04.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
12.04.2008PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
12.04.2008NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
21.04.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
26.04.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
06.05.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
10.05.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
10.05.2008PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
17.05.2008Libčice n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
18.05.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
21.05.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
24.05.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
29.05.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
05.06.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
07.06.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
08.06.2008NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
20.06.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
21.06.2008NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
02.07.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
05.07.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
08.07.2008Kralupy n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
12.07.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
13.07.2008Kralupy n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
26.07.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
27.07.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
09.08.2008KošticeTurnaj OpenVýsledková listina
14.08.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
16.08.2008CholínTurnaj OpenVýsledková listina
18.08.2008CholínTurnaj OpenVýsledková listina
19.08.2008CholínTurnaj OpenVýsledková listina
20.08.2008CholínTurnaj OpenVýsledková listina
21.08.2008CholínTurnaj OpenVýsledková listina
23.08.2008Libčice n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
30.08.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
31.08.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
06.09.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
07.09.2008PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
14.09.2008NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
27.09.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina
05.10.2008NeratoviceNeratovická kuličkováVýsledková listina
11.10.2008VsetínVsetínská kuličková lVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2008

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
30.03.2008RoztokyTurnaj NežebříčkovýVýsledková listina
24.05.2008PrahaMČR ženVýsledková listina
15.06.2008PrahaMČR dvojicVýsledková listina
22.11.2008PrahaZimní ligaVýsledková listina
27.12.2008PrahaExtrémy 2008Výsledková listina

Turnaje Mezinárodní - rok 2007

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
21.07.2007Česká republikaMistrovství světaVýsledková listina

Turnaje Masters - rok 2007

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
07.04.2007PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
21.04.2007PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
02.06.2007PrahaMistrovství ČRVýsledková listina
09.06.2007RakovníkTurnaj MastersVýsledková listina
08.09.2007PlzeňTurnaj MastersVýsledková listina
22.09.2007NeratoviceTurnaj MastersVýsledková listina
06.10.2007PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
20.10.2007PrahaTurnaj MastersVýsledková listina
28.10.2007PrahaTurnaj MistrůVýsledková listina

Turnaje Open - rok 2007

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
15.04.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
29.04.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
05.05.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
12.05.2007Kralupy n. Vlt.Turnaj OpenVýsledková listina
20.05.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
25.05.2007Plzeň Turnaj OpenVýsledková listina
26.05.2007PlzeňMistrovství PlzněVýsledková listina
10.06.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
23.06.2007PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
24.06.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
07.07.2007PrahaTurnaj OpenVýsledková listina
11.07.2007NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
15.08.2007NeratoviceTurnaj OpenVýsledková listina
01.09.2007PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
16.09.2007NeratoviceNeratovická ligaVýsledková listina
29.09.2007PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina
13.10.2007PrahaÚjezdský pohárVýsledková listina

Turnaje Nežebříčkový - rok 2007

DatumMísto konáníNázev soutěžeVýsledky
29.12.2007PrahaExtrémy 2007Výsledková listina


Rok 2006 - mezinárodní turnaje

Datum Místo Výsledky
06.-07.05.2006 SR (Mistrovství V. Levár) Výsledková listina
22.-23.07.2006 ČR (Mistrovství světa) Výsledková listina
30.07.2006 SR (Slovak Open) Výsledková listina

Rok 2006 - turnaje Masters

Datum Místo Výsledky
08.04.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina
22.04.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina
03.06.2006 Mistrovství ČR - Praha Výsledková listina
18.06.2006 Praha - Obora Hvězda Výsledková listina
10.09.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina
23.09.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina
07.10.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina
22.10.2006 Praha - Střelecký ostrov Výsledková listina

Sezóny 1999 - 2005

Výsledkové listiny z těchto sezón (a turnaje Open z roku 2006) jsou k dispozici v designu starých stránek na vyžádání. Máte-li o ně zájem, kontaktujte nás.

Návrat na výsledkové listiny aktuální sezóny




Nejbližší turnaje

04.01.2020
Mirošovice (?)

Kompletní přehled


Informace na email

Chcete dostávat aktuální informace? Vložte svůj email.

Odhlásit z odběru informací


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie