Itea Open - výsledky

Datum: 03.10.2010
Místo: Praha
Pořadatel: Ginzel, s. r. o. a Český kuličkový svaz


Dospělí - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Milan Bromoský
2.Martin Kopáček
3.Mirel Golubov
4.Josef Drobný
5.Václav Pačes
6.Michal Jex
7.Martin Černický
8.Ladislav Veselý
9.Petr Prokopec
10.Zina Schürrerová
11.Milena Korbelová
12.Jiří Stibůrek
13.Ondřej Tichý
14.Ivo Korbel
15.Josef Tomek
16.Josef Komárek
17.Michaela Franceová
18.Jiří Hanausek
19.Jiří Šnobl
20.Jiří Bílek
21.Jiří Janoušek
22.Martin Kováříček
23.Martin Stára
24.Martin Vocásek
25.Šárka Sosnovská
26.Stanislav Matocha
27.Matěj Petránek
28.Jiřina Švihnosová
29.Tomáš Baroch
30.David Teichner
31.Jiří Kačer
32.Jiří Jedlička
33.Jaroslav Kořínek
34.Tomáš Ouf
35.Ivana Bergerová
36.Tomáš Fic
37.Martin Vinš
38.Jaroslav Benda
39.Lenka Mizerová
40.Ivana Kohoutová
41.Dušan Kacálek
42.Marek Vošta
43.Jana Papežová
44.Jana Doležálová
45.Jiří Prošek
46.Ondřej Berger
47.Eva Marková
48.Standa Staněk
49.Jiří Procházka
50.Gábina Stůjová
51.Jiří Proška
52.Ota Šafařík
53.Josef Ženčák
54.Eliška Křečanová
55.Pavel Slaboch
56.Petr Strnad
57.Jarmila Voběrková
58.Lada Mišovičová
59.Kateřina s medvědem
60.Petr Sznapka
61.Markéta Čelikovská
62.Jana Hýbnerová
63.Anna Brodská
64.Luisa Frimlová
65.Pavlína Vochalová
66.Petr Neteřil
67.Verča Betlaková
68.Jarmila Voběrková
69.Hana Úředníčková
70.Miluše Horská
71.Michal Bukovčan
72.František Bernard
73.Tomáš Hruška
74.Barbora Hanzlová
75.Monika Serbusová
76.Elena Slivkárová
77.Jitka Bartošová
78.Jarmila Bulířová
79.Tereza Lisá
80.Petra Maňasová
81.Milan Kapek
82.Romana Strbačková
83.Tereza Ledvinková
84.Jana Švejdová
85.Hana Zámečníková
86.Václav Veverka
87.Alena Hanušová
88.Vadimír Sulc
89.Petr Chaloupka
90.František Prešínský
91.Kateřina Chaloupková
92.Petr Kajer
93.Tomáš Kobolka
94.Petr Hladký
95.Veronika Rychtářová
96.Iveta Bílková
97.Daniela Ptáčková
98.Filip Vážanský

Junioři do 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Vojtěch Drobný
2.Lukáš Měcháček
3.Eliška Bendová
4.Kryštof Voběrek
5.David Tvrz
6.Pavel Váňa
7.Miroslav Danich
8.Marie Matochová
9.Honza Stříbrný
10.Michal Hrubý
11.Martin Bukovčan
12.Linda Skálová
13.Tomáš Procházka
14.Kateřina Bárillová
15.Petr Holeček

Junioři do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Petr Hais
2.Filip Korbel
3.Jan Matocha
4.Matěj Stůj
5.Lukáš Prokopec
6.Jakub Šebesta
7.Jaroslav Kořínek
8.Eliška Drobná
9.Lukáš Mičo
10.David Stingl
11.Jan Švejda
12.Natálie Motyčáková
13.Karolína Klempířová
14.Jakub Jedlička
15.Adéla Ledvinková
16.Vojta Kacálek
17.Jan Šnobl
18.Tomáš Mestek
19.Tereza Mesteková
20.Patrik Vošta
21.Matěj Slaboch
22.Karolína Komárková
23.Miloš Heršálek
24.Matěj Burda
25.Tereza Hýbnerová
26.Andrea Čelikovská
27.Patrik Schürrer
28.Míša Skálová
29.Veronika Nedopilová
30.Tereza Mašková
31.Jakub Slivkár
32.Klára Veselá
33.Martin Komorous
34.Jakub Pusch
35.Albert Petránek
36.Jakub Votík
37.Jiří Neteřil
38.Sára Zwickerová
39.Sára Malíková
40.Jan Horský
41.Aneta Hanušová
42.Vojtěch Strnad
43.Jan Vondrák
44.Natálie Veselá
45.Filip Komorous
46.Filip Šafařík
47.Christýna Botorová
48.Patrik Bartoš
49.Veronika Daňková
50.Karolína Stůjová
51.Veronika Hladká
52.Gabriela Bárillová
53.Ema Bílková
54.Jiří Janoušek
55.Tomáš Nacházel
56.Jan Adam
57.Klára Macholdová
58.Klára Vyskočilová
59.Anička Hanzlová
60.Michal Bukovčan
61.Adélka Hubálková
62.Šárka Bendová
63.Veronika Oufová
64.Ondra Novák
65.Sabina Strbačková
66.Nelinka Rážová
67.Karolína Švejdová
68.Jan Burgermeister
69.Vendulka Rychtářová
70.Lucka Sládková
71.Martin Šich
72.Jan Sulc
73.Petr Chaloupka
74.Matyáš Kobolka
75.Krystýna Kajerová
76.Kateřina Kajerová
77.Adam Holeček
78.Miroslav Ptáček
79.Alešek Krulich
80.Miroslav Bella
81.Ondra Fixmer
82.Eliška Procházková
83.Anička Hrušková
84.Julie Vážanská
85.Lukáš Ševeček
86.Barborka Alešová
87.Vladimír Laštůvka
88.Filip Pejsek
89.Mikuláš Hroník
90.Alenka Červenková

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: info(z)kulicky.com

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie