Turnaj Nežebříčkový - výsledky

Datum: 19.06.2011
Místo: ZOO Ostrava
Pořadatel: DDM Vratimov


Junioři do 6 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Martin Škuldik
2.Martin Janáček
3.Kuba Zulánek
4.David Paszanda
5.Monika Hamplová
6.Petra Jurošková
7.Barbora Janáčková
8.Adéla Adamcová
9.Marek Walusza
10.Kateřina Stavinohová
11.Anežka
12.Terezka
13.-14.Martin Martiník
13.-14.Daniel Jícha
15.Milada Zimčíková
16.Klára Semeráková
17.Julinka Semeráková
18.Natálka Malčíková
19.Patricie Rutová
20.Filípek Plevák
21.-22.Tereza Nikiborcová
21.-22.Pavla Cempírková
23.Honzík Jakeš
24.Radek Mišovic
25.Patrik Skypala
26.Čeněk Kohut ml.
27.Petra Lišková
28.Sabina Fraňoková
29.Filip Konečný
30.Jakub Plevák
31.Pavel Juroško
32.Marek Gronza
33.Mateus Karwot
34.Vojta Vršecký
35.Terezka Tribulová
36.Ondra Zimčík
37.Jakub Chabičovský
38.Ashlee Verbíková
39.Julie Jenčálková
40.Jan Kocur
41.Matyáš Koded
42.Adina Ostřišková
43.Maruška
44.Marie Balková
45.Václav Duží
46.Sára Šušková
47.Adelka štveráková
48.-49.Tomáš Žitník
48.-49.Anežka Klvačová
50.Jan Chyla
51.Magdalénka Slaná
52.Martin Hampl
53.Karolínka Slaná
54.Jakub John
55.Adéla Zatloukalová
56.Rozalie Klimková
57.Matyáš Poledník
58.Jana Škuldiková
59.Filip Chabičovský
60.Michal Pučalík
61.Martin Michalčák
62.Tomáš Nikel
63.Tereza Hanková
64.Kuba Babinský
65.Ema Mikolášová
66.Barbora Skácelová
67.Tomáš Haken
68.Anna Filipová
69.Marek Šveda
70.Adélka Fraňoková
71.Antonín
72.Elena Mlčoušková
73.David Černý
74.Markéta Jametková
75.Eliška Chovancová
76.Adriana Čmielová
77.Tereza Pětová
78.Nela Martiníková
79.Štěpán Bochnia
80.Sabinka Marvanová
81.Anička Pospíšilová
82.Lukáš Mlčoušek
83.Mariana Janošová
84.Andrea Janošová
85.Adam Babinský
86.Daniel Kočí
87.Barča Zemčíková

Junioři 6 - 12 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jakub Mlčoušek
2.Nikola Gírová
3.Nikola Gírová
4.Martin Mišovic
5.Jan Holub
6.-7.Martin Hampl
6.-7.Zuzka Šalamonová
8.Vojtěch Šalamon
9.Matyáš Kündel
10.Jan Malota
11.Adrina Čížková
12.Lukáš Matějovič
13.Dominik Konečný
14.Jakub Karas
15.Filip Fanfrla
16.-17.Klára Výtisková
16.-17.Radek Šenk
18.Lukáš Mrovec
19.Natálka Grobeiská
20.Marie Hamplová
21.Jiří Hana
22.Saša Bujok
23.Michaela Retková
24.Kamila Gleitzová
25.Jakub Mojzík
26.Sára Konečná
27.Natalie Kaloudová
28.Petra Bednářová
29.Patricie Rutová
30.Jirka Augustin
31.Alex Faihar
32.Ondra Novotný
33.Jan Kříž
34.Pavel Juroška
35.Tobiáš Jicha
36.Marek Bdžoch
37.Jan Vršecký
38.Richard Klimek
39.Ondřej Chlubna
40.Marie V.
41.Dominika Fanfrlová
42.Albert Böhm
43.Dominik Haken
44.Jan Tomčík
45.Petr Kotkolík
46.Kateřina Černá
47.Natalie Czaniková
48.Nikola Vrbková
49.Nicolas Žida
50.Karel Kaita
51.Katka Vařáková
52.Patricie Rutová
53.Jiří Fusek
54.Barbora Švédová
55.Majda Hájková
56.Pavlina Wurzatkowska
57.Eva Šiblová
58.Marta Bednářová
59.Petr Chyla
60.Ivona Vodová
61.-62.Veronika Čížková
61.-62.Kryštof Fusek
63.Václav Hanek
64.Jirka Kubela
65.Barbora Pospíšilová
66.Štěpán Čihánek
67.Adéla Černá
68.Dominika Jiřičná
69.Magda Ludíková
70.Markéta Janošová
71.Tereza Gembalová
72.Adam Hanek
73.Františka Černá
74.Tereza Bartošová
75.Patrik Halfar
76.Zuzana Struziaková
77.Filip Křižák
78.Petra Steigerová
79.Pavel Pískovský
80.Michal Bravantský
81.Jan Klučinec
82.Ondřej Grzymek

Nad 12 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jan Semerák
2.Vilém Srovnal
3.Lubomír Mišovic
4.Ladislav Liška
5.-6.Klára Michalčáková
5.-6.Milan Skácel
7.-9.Jana Lišková
7.-9.Jar. Kneblík
7.-9.Martina Filipová
10.Dagmar Nikelová
11.Pavel Nikel
12.Alan Štverák
13.Radim Školoudík
14.-15.Poledník
14.-15.Zdeňka Hamplová
16.Ivana Kokoszynská
17.Jiří Šalamon
18.Zdeněk Sedláček
19.Petr Hanek
20.Franta Nový
21.Čeněk Kohut st.
22.Michal Juchelka
23.Tibor Hostovičák
24.Luděk Vrbka
25.Kamil Martiník
26.Jiřina Jurošková
27.Daniel Kříž
28.Simony Pyszková
29.Luboš Fusek
30.-31.Jarek Malota
30.-31.Kateřina Mojzíková
32.Jaromír Konečný
33.-34.Jiří Struziak
33.-34.Petr Kotkolík
35.Zdeněk Vařák
36.Bohuslav Mojzík
37.Eva Hostovičáková
38.Karel Kotsch
39.Ireneusz Karwot
40.František Zemčík
41.Hana Hostovičáková
42.Jiří Retek
43.Jiřina Švédová
44.Tomáš Melecký
45.Jana Šiblová
46.Pavel Šibl
47.Vlastik Revenda
48.-49.Kateřina Struziaková
48.-49.René Černý
50.Sebastian Golat
51.Richard Blahuta
52.Adam Pálka
53.Jan Duži
54.Gabriela Konečná
55.Šárka Mojzíková
56.Michenia Molik
57.Vladimír Burša
58.Jiří Nikel
59.Iveta Jurošková
60.René Dohnal
61.Martina Křížová
62.Aleksandra Moch
63.Romana Pospíšilová
64.Katrin Grunzdová
65.Michaela Měchová
66.Darina Pálková
67.-68.Ivana Janetková
67.-68.Miroslav Poznák
69.Michaela Křížová
70.Jan Vařák
71.Zuzana Sopuchová
72.A. Berger
73.Sopia
74.Dagmar Malčíková

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: david.bohm@seznam.cz, 605 863 688

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie