Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 11.06.2017
Místo: Praha-Letná
Pořadatel: ČKS


děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Dominik Vintera
2.Matěj Kašík
3.Alex Bansas
4.Dominik Pech
5.Daniel Pilík
6.Jaroslav Hodek
7.Filip Hádek
8.Honzík Cikánek
9.Maruška Kružíková
10.Kuba Sekyra
11.Sebastian Fischer
12.Lucie Vitamvásová
13.Jan Hendrych
14.Marek Freiberg
15.Matěj Stehlík
16.Štěpán Mikulášek
17.Alex Vaštyl
18.Tereza Kazarian
19.Lukáš Slanec
20.Terezka Kopáčková
21.Michaela Plchová
22.Daniel Stibor
23.Klára Procházková
24.Štěpán Starý
25.Ester Fojtíková
26.Bára Baňovcová
27.Anička Hoření
28.Kristýna Grýgerová
29.Nela Pechová
30.Matěj Hoření
31.Max Nejedlý
32.Sára Alhasarová
33.Lucka Pospíšilová
34.Martin Slanina
35.Jakub Kaisler
36.Alex Pech
37.Filip Pecha
38.Zdeněk Tvrdý
39.Vojtěch Machač
40.Lucie Koplíková
41.Štěpán Ptáček
42.Pavla Slaninová
43.Antonín Jirků
44.Zuzana Smiřanská
45.Adéla Krčmářová
46.David Vozábal
47.Marie Petrová
48.Ema Černá
49.Martin Gráf
50.Kateřina Chvoštíková
51.Evžen Hron
52.Zdeněk Bína
53.Vendula Matějů
54.Vojtěch Kulhánek
55.Kristína Babinec
56.Tomáš Mega
57.Róza Tošnerová
58.Natálie Hoffmanová
59.Vaneska Kazarian
60.Lucie Brosová
61.Kuba Karaš
62.Tomáš Pilík
63.Adam Bitto
64.Matyáš Zradička
65.Šimon Volný
66.Julie Němečková
67.Sofie Mazzolini
68.Petr Otaš
69.Filip Wszolek
70.Lucie Gráfová
71.Anna Kvíčalová
72.Anna Kvíčalová
73.Daniel Mladenov
74.Terezka Straková
75.Natálie Márová
76.Soňa Bittová
77.José Maria del Olmo
78.Katrin Urbanová
79.Eduard Zikmund
80.Adam Rendl
81.Franta Jirků
82.Olga Vertiporokh
83.Ester Nováčková
84.Adam Knotek
85.Ema Freibergová
86.Anna Marie Hodková
87.Anežka Tvrdá
88.Čeněk Skála
89.David Pilík
90.Štěpán Rendl
91.Honza Drbohlav
92.Tomáš Veselý
93.Štěpán Matějů
94.Jasmína Čítková
95.Kateřina Kaislerová
96.Tomáš Drenkur
97.Matyáš Lukáč
98.Natálie Benetová
99.Maruška Drbohlavová
100.Tonda Lukeš
101.Anička Stveráková
102.Nikolas Sialini
103.Viktor Lonsky
104.Lukáš Koníček
105.Sára Dvořáková
106.Adélka Fišková
107.Elenka Márová
108.Matěj Kružík
109.Veronika Poláková
110.Sofie Šímová
111.Jakub Havlík
112.Nina Hamtilová
113.Iveta Hamtilová
114.Tereza Imreová
115.Lucia Pecchia
116.Ondřej Imre
117.David Steiger
118.Vojta Lukeš
119.Roberta Šitne
120.Štěpán Hradčovský
121.Elinka Fojtíková
122.Anežka Richterová
123.Martin Chládek
124.Lily Kochová
125.Valérie Příhodová
126.Sebastian Fürst
127.Adélka Horová
128.Honza Pokorný
129.Adámek Rosenhofer
130.Honza Kazimour
131.Vít Pajer
132.Anička Heldenburg
133.Klárka Karešová
134.Magdalena Štefková
135.Ondra Daněk
136.Magdalena Skálová
137.Oliver Mazzolini
138.Malvína Pajerová
139.Adéla Pavlíková
140.Tereza Kováčová
141.Pepa Hádek
142.Nela Müllerová
143.Jakub Kulhánek
144.Albert Nováček
145.Isabela Fafliková

mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Honza Fišer
2.Jakub Procházka
3.Veronika Kavanová
4.Ondra Šíma
5.Matouš Krakovský
6.Vendula Smiřanská
7.Vojta Paulas
8.Daniel Vintera
9.Ondra Čítek
10.Petr Zapadlo
11.Viky Tošnerová
12.Marek Starý
13.Jan Novák
14.Viktorie Vertiporokh
15.Andrea Szeredi
16.Bára Javornická
17.Jakub Němeček
18.Emma Vohnoutková
19.Jirka Snášel
20.Hana Vozábalová
21.Tereza Kaislerová
22.Nikol Kutošová
23.Tereza Hálová
24.Václav Slanec
25.Taya de Sousa

hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Josef Ranovec
2.Filip Stibor
3.Zuzana Pajerová
4.Radka Šitne
5.Radovan Vaštyl
6.Honza Drbohlav
7.Jiří Fonárek
8.Libor Moravec
9.Ondřej Sialini
10.Petra Procházková
11.Rudolf Musil
12.Tereza Juklová
13.František Raichl
14.Lydie Snášelová
15.Jiří Nováček
16.Eva Tošnerová
17.Jan Kazar
18.Jiřina Poláková
19.Jana Nováková
20.Markéta Rajtoralová
21.Martin Machač
22.Markéta Mikulášková
23.Kuba Hovorka
24.Věra Bittová
25.Michal Kavan
26.Simona Alhasarová
27.Miloslav Koníček
28.Michal Hradčovský
29.Katarína Ťažárová
30.Martin Slanina
31.David Wzsolek
32.Jaroslav Skála
33.Markéta Grýgerová
34.Vlastimil Chvoštík
35.Kristina Hejrová
36.Martin Imre
37.Pavla Gráfová
38.Anežka Hůlková
39.Honza Kazimour
40.Barbara Šímová
41.Věra Kavanová
42.Hedvika Pospíšilová
43.Jirka Balner
44.Vít Zikmund
45.Zdeněk Vozábal
46.Roman Polák
47.Michal Steiger
48.Radka Vozábalová
49.Jana Benetová
50.Pavel Ptáček
51.Veronika Urbanová
52.Robert Lukáč
53.Monika Lukáčová
54.Milan Cikánek
55.Šárka Stará
56.Tereza Nováčková
57.Denisa Považancová
58.Lenka Hodková
59.Karel Mazzolini
60.Leoš Bitto
61.Helena Marková
62.Jirka Krakovský
63.Martin Hoffmann
64.Eva Matějů
65.Jana Rybová
66.Martina Maruničová
67.Jitka Volná
68.Pavla Kuntová
69.Josef Lukeš
70.Jan Kovařík
71.Jiří Zima
72.Jirka Snášel
73.Hana Seidlová
74.Jirka Zapadlo
75.Eva Zikmundová
76.Lubomír Pech
77.Martina Nejedlá
78.Petr Tomiaš
79.Jaroslava Štefková
80.Veronika Válková
81.Jirka Sekyra
82.Daniela Černá
83.Anežka Snášelová
84.Jarmila Machačová
85.Eva Stavrovská
86.Alena Štefaňáková
87.Zdeněk Bína
88.Lucia Vallová
89.Zlatuše Hronová
90.Simona Pechová
91.Karel Havlík
92.Michaela Megová
93.Olga Karešová
94.Miroslav Grýger
95.Veny Freiberg
96.Barbora Makošová
97.Karel Mladenov
98.Roman Lonsky
99.Simona Hlaváčková
100.Pavel Brenkus
101.Martina Pavlíková
102.Lenka Hoffmannová
103.Olga Heldenburg
104.Zuzana Poncová
105.Lukáš Pajer
106.Hedvika Fišková
107.Michaela Chládková
108.Alexandra Pecchia
109.Lenka Ptáčková
110.Kateřina Mazzolini

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie