Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 12.06.2016
Místo: Praha-Letná
Pořadatel: ČKS


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Lhotská Dagmar
2.Chum Jakub
3.Iyambo Simon
4.Burdová Adéla
5.Votápek Leonard
6.Starý Jan
7.Šádková Eva
8.Šádek Ondra
9.Mareš Matěj
10.Vlasáková Eliška
11.Kovaříková Adéla
12.Vintera Daniel
13.Slanec Lukáš
14.Lukešová Vanesa
15.Hakala Tomáš
16.Stará Martina
17.Polena Ruda
18.Malinová Berenika
19.Bačová Aneta
20.Vogl Tomáš
21.Chymová Kristýnka
22.Prezbruchá Sofie
23.Frauenberg Honzík
24.Seifertová Adélka
25.Kowalczyková Aneta
26.Dub Lukáš
27.Kubíčková Adéla
28.Prezbruchá Kristýna
29.Němotová Sára
30.Volfová Kristina
31.Michlovská Míla
32.Beran Lukáš
33.Šavelová Kateřina
34.Žáčková Ela
35.Šavelová Julie
36.Gutu Nikola
37.Petřina Martin
38.Kirilová Petra
39.Vintera Dominik
40.Bačová Lenka
41.Navrátilová Anna
42.Kučera Kuba
43.Vorošová Adéla
44.Havránková Sára
45.Šopolová Krystina
46.Vlkonek Emil
47.Slanec Vašík
48.Jungmannová Dominika
49.Vaněk Dominik
50.Zapletalová Ema
51.Jablconová Viktorka
52.Sidoková Anička
53.Chobot Pepa
54.Mirčela Tereza
55.Kotlanová Denisa
56.Hakala Martin
57.Iyambo Aune
58.Holcová Klára
59.Zápočná Aneta
60.Houdková Anička
61.Součková Stázinka
62.Sklenář Krystián
63.Fikr Max
64.Vlkonková Ester
65.Šestáková Mia
66.Vokurka Filip
67.Svobodová Milunka
68.Fikrová Linda
69.Bolová Adriana
70.Průcha Ondřej
71.Šťastná Nikola
72.Brabcová Kristýna
73.Lencká Tereza
74.Novák Adam
75.Nováková Viktoria
76.Vlašaná Karolína
77.Rutová Violeta
78.Martínek Jan
79.Vertiporogh Olga
80.Bradanská Ema
81.Pavlásek Tobiáš
82.Šopolová Natálie
83.Macej Matyáš
84.Zápočný Lukáš
85.Pospíšilová Lucie
86.Šomi Zuzana

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Sosna Jakub
2.Dufková Vanessa
3.Bašta Vít
4.Vertiporogh Victoria
5.Buchta Mirek
6.Hochšteiner Adam
7.Hálová Klára
8.Hodošová Lucie
9.Vlasatá Michaela
10.Stejskalová Veronika
11.Marešová Anna
12.Boučková Karolína
13.Petřina Michal
14.Součková Marie
15.Vogl Martin

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Bělohradská Eva
2.Burda Michal
3.Janata Jan
4.Bradanský Martin
5.Houdek Lukáš
6.Kubeš Jan
7.Iyambo Wilem
8.Zoufalá Týna
9.Holec Pavel
10.Šádková Eva
11.Sosna Milan
12.Novák Josef
13.Svoboda Jan
14.Vlkonek Jan
15.Polena Jan
16.Kubíčková Alice
17.Malina Pavel
18.Černý Jindřich
19.Lhotský Stanislav
20.Zápočný Vítek
21.Bouček Václav
22.Dubová Martina
23.Beran Štěpán
24.Starý Jan
25.Prokop Richard
26.Šomi Jakub
27.Vlasák Václav
28.Navrátil Petr
29.Šťastný Radek
30.Petřinová Markéta
31.Hálová Petra
32.Khodlová Alexandra
33.Michlovský Láďa
34.Prezbruchá Ivana
35.Kovařík František
36.Chobotová Božena
37.Antoni Michal
38.Klímová Jitka
39.Souček Pavel
40.Nožičková Petra
41.Mirčová Lenka
42.Gvozdevskaya Ana
43.Beranová Hanka
44.Průcha Patrik
45.Pavlíčková Lenka
46.Kapalinová Eliška
47.Iyambo Denisa
48.Pospíšilová Hedvika
49.Gvozdevskiy Oleg
50.Stará Marcela
51.Jeníková Helena
52.Švejdová Monika
53.Loudová Irena
54.Vokurka Tomáš
55.Šesták Jan
56.Kučerová Bára
57.Sidoková Alla
58.Kulhánková Dáša
59.Šťastná Kateřina
60.Vokurková Jája
61.Průšová Eliška
62.Vlková Štěpánka
63.Fikrová Lenka
64.Martínek Jan
65.Zeman Václav
66.Mareš Kryštof
67.Vogelsveina
68.Šopolová Petra
69.Macejová Zdenka
70.Jarošová Blanka
71.Listnerová Ivana
72.Burdová Jaroslava
73.Baloušová Lucie
74.Lukeš Martin
75.Novotná Jana
76.Součková Johana
77.Hochšteinerová Romana
78.Bernardová Hana
79.Nováková Jana
80.Žáčková Marie
81.Poláčková Anna

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie