Kuličkový víkend - výsledky

Datum: 02.05.2015
Místo: Loděnice
Pořadatel: Ginzel a ČKS


děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Standa Valíček
2.Robert Ševčík
3.František Lukeš
4.Honza Vaněk
5.Daniel Němec
6.Štěpán Hrbek
7.Marek Pála
8.Tomášek Hakala
9.Johanka Hrbková
10.Matiáš Erazím
11.Eliška Stejskalová
12.Tomáš Maňák
13.Tereza Večerníková
14.Adélka Hnátková
15.Kateřina Habánová
16.Natálka Čadová
17.Martínek Hakala
18.Jan Večerník
19.Petr Mendl
20.Magdaléna Maříková
21.Nikolka Vilímová
22.Sofie Bultová
23.Natálie Urbanová
24.Jáchym Hrbek
25.Filip Šefl
26.Julie Seibertová
27.Nikole Ševčíková
28.Eleni Tselidou
29.Anetka Kůstková
30.Lucie Kabelová
31.Marie Kabelová
32.Ricardo Garcia
33.Kristýnka Janáčková
34.Veronika Křížová
35.Luisa Bultová
36.Kateřina Kůstková
37.Nikolka Limberková
38.Daniel Garcia
39.Marek Cauz
40.Terka Janáčková
41.Adam Seibert
42.Anička Šeflová
43.Theodoros Tselidis
44.Antonie Eva Šavelová
45.Matěj Radovnický
46.Klára Zusková
47.Lucka Mendlová
48.Nikolka Linhartová
49.Anna Mendlová
50.Antonín Valíček

mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jaroslav Kříž ml.
2.Matěj Holub
3.Filip Ryšavý
4.Lucie Večerníková
5.Filip Vaněk
6.Linda Tomašíková
7.Eliška Radovnická
8.Kilián Kopáč
9.Adélka Lukešová
10.Valerie Vidmarová
11.Nikola Semrádová
12.Anna Klusáčková

hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jaroslav Kříž
2.Aleš Večerník
3.Jiří Habán
4.Alena Wollerová
5.Pavel Maňák
6.Petr Rossler
7.Petr Linhart
8.Jaroslav Forman
9.Jiří Hnátek
10.Jan Smejkal
11.Jiří Lipenský
12.Jaroslav Kůstka
13.Michal Ryšavý
14.Jan Vilím
15.Michal Janáček
16.Petr Ševčík
17.Eva Křížová
18.Kyriakos Tselidis
19.Hana Lipenská
20.Martina Kunešová
21.Antonie Stárová
22.Andrea Vaňková
23.Romana Petráčková
24.Hana Ševčíková
25.Pavla Mendlová
26.Iveta Bayerová
27.Martin Prokš
28.Andrea Krejdlová
29.Václav Vilím
30.Alena Matějková
31.Jaroslav Jordán
32.Jirka Šefl
33.Ondra Radovnický
34.Eva Stejskalová
35.Jan Cauz
36.Lucka Šeflová
37.Jaroslav Ševčík
38.Renáta Novotná
39.Jiří Lukeš
40.Vendula Seibertová
41.Jakub Manda
42.Jana Večerníková
43.Marta Stárová
44.Pavel Kopáč
45.Kateřina Mrvíková
46.Kateřina Tselidou
47.Andrea Čadová
48.Petra Janáčková
49.Jana Rosslerová
50.Zuzana Kaslová
51.Jana Grossmannová
52.Míla Maříková
53.Martina Kůstková
54.Lucie Marhoulová
55.Vlasta Smejkalová
56.Tereza Hakalová
57.Žaneta Linhartová
58.Kristýna Doléžalová
59.Iveta Radovnická
60.Ivan Klusáček
61.Milena Hudečková
62.Jiří Rosol
63.Petra Klomínková
64.Antonín Malý
65.Jana Ryšavá
66.Martin Kabel
67.David Torosjan
68.Jana Charvátová
69.Eva Šavelová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie