Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 03.06.2018
Místo: Obora Hvězda
Pořadatel: ČKS


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Mája Pacltová
2.Michal Kaplan
3.Matyáš Mňačko
4.Miroslav Poláček
5.Štěpán Slovák
6.Amálie Doleží
7.Jan Chocholoušek
8.Jirka Terbr
9.Eliška Rosenkranzová
10.Karel Stoidl
11.Rozálie Fischerová
12.Vít Přikryl
13.Štěpánka Vladařová
14.Filip Šimek
15.Matěj Němeček
16.Ema Slováková
17.Vít Beránek
18.Samuel Vaniš
19.Patrik Strach
20.Antonín Macek
21.Hynek Přikryl
22.Jakub Šoula
23.Kristýna Terbrová
24.Oskar Babinec
25.Martin Slanina
26.Aneta Valentová
27.Sofi Benešová
28.Tomáš Matějovský
29.Pavla Slaninová
30.Adam Grulich
31.Michal Boga
32.Anežka Dudjaková
33.Lily Kytlová
34.Matyáš Vydra
35.Michal Odvárko
36.Julie Škarpová
37.Bětuška Přikrylová
38.Josef Beránek
39.Jan Zatloukal
40.Vojtěch Crha
41.Barbora Švadlenková
42.Amálie Antonů
43.Štěpánka Šmejkalová
44.Anna Vydrová
45.Tomáš Vorel
46.Adina Lachmanová
47.Malvína Lachmanová
48.Františka Šmejkalová
49.Viktor Fischer
50.Sebastian Kuneš
51.Tereza Mikešová
52.Bruno Krivianský
53.Ricky Varutti
54.Emílie Franče
55.Tereza Vitkovská
56.Šimon Šupolík
57.Václav Selner
58.Kristýna Svobodová
59.Marcel Šmánský
60.Anežka Němečková
61.David Klausner
62.Adéla Najbrtová
63.David Hudeček
64.Lukáš Bečvář
65.Nela Štýbrová
66.Lukáš Malý
67.Tadeáš Grusz
68.Ondřej Novák
69.Adélka Jelínková
70.Lucka Kamzíková
71.Matěj Novák
72.Markéta Krupičková
73.Elias Belkhair
74.Karolína Krupičková
75.Vanesa Moserová
76.Lucie Vitkovská
77.Laura Lafatová
78.Mia Tóthová
79.Rozárka Jílková
80.Anna Čurdová
81.Antonín Tichý
82.Lukáš Záluský
83.Jitka Petrů
84.Viktorie Doleží
85.Jakub Chadima
86.Valérie Koďousová
87.Leontýna Kytlová
88.Gabriela Vitouchová
89.Filip Hauzner
90.Jakub Kopeček
91.Honzík Bušina
92.Sofie Vrbová
93.Maruška Němcová
94.Anička Vladařová
95.Dominik Kaufman
96.Diana Selnerová
97.Pavla Němcová
98.Matyáš Kučera
99.Justýna Cingrošová
100.Nela Vitouchová
101.Adam Mengle
102.Markéta Brajková
103.Oli Babincová
104.Eliška Janatová
105.Natálka Čajová
106.Jiří Kratochvíl
107.Emílie "Námořnice" Nováková
108.Nela Dubská
109.Lucie Máchová
110.Markéta Švecová
111.Rézinka Jungová
112.Anne-Mariah Kočí
113.Anna Sklenářová
114.Ema Zradičková
115.Rozálie "Námořnice" Nováková
116.David Mlejnský
117.Apolena Jelínková
118.Anna Němcová
119.Daniel Šafránek
120.Hana Beránková
121.Antonín Rampas
122.Marek Bečvář
123.Nikol Bečvářová
124.Tadeáš Kučera
125.Eliška Zahradilová
126.Jakub Franz
127.Vítězslav Bažil
128.Vojtěch Vaca
129.Matěj Vančura
130.Filip Vejplacha
131.Sofie Beránková
132.Šimon Vokrouhlík

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.David Lev
2.Josef Bazala
3.Jonáš Kadlec
4.Anna Rosenkranzová
5.Viktor Čaj
6.Tereza Vaciková
7.Eva Rampasová
8.Denisa Hudeček
9.Eliška Kadlecová
10.Adam Stoidl
11.Jan Čeleda
12.Václav Pleschner
13.Barbora Machálková
14.Miroslav Vitouch
15.Bára Pacltová
16.Vojtěch Vondrák
17.Vladimír Němec
18.Baltazar Bartůšek
19.Marie Matějovská
20.Vendula Červenková
21.Jaromír Huml
22.Karolína Grulichová
23.Natálie Dubská
24.Antonie Doleží
25.Eliška Falušová
26.Jana Němcová
27.Matyáš Pomajbík
28.Alice Vokrouhlíková

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Ondřej Bažil
2.Petr Macek
3.Michal Filip
4.Romana Koďousová
5.Marek Vydra
6.Martin Slanina
7.David Švec
8.Petr Němeček
9.Jan Janata
10.Jiří Terbr
11.Martin Vaniš
12.Lenka Rosenkranzová
13.Naďa Falušová
14.Jan Sudek
15.Martina Vacivková
16.Jiří Šafránek
17.Pavel Vitkovský
18.Stanislav Beneš
19.Jan Vaca
20.Kateřina Várková
21.Martina Rombaldová
22.Livia Slavkovská
23.Ivan Grüner
24.Kateřina Mňačková
25.Kristýna Přikrylová
26.Jan Antonů
27.Jan Fischer
28.Adrian Varutti
29.Markéta Volfová
30.Jan Rampas
31.Vratislav Vorel
32.Alice Tomášková
33.Andrea Slováková
34.Pavel Hudeček
35.David Beránek
36.Martin Pačovský
37.Radim Škarp
38.Tomáš Matějovský
39.Petr Doleží
40.Jan Mikeš
41.Vladimír Franče
42.Martina Švecová
43.Martin Grusz
44.Jan Jung
45.David Franz
46.Václav Selner
47.Pavel Meloun
48.Míša Rigasová
49.Zdeněk Vladař
50.Pavel Říman
51.Josef Krupička
52.Milena Beránková
53.Tomáš Novák
54.Juraj Tóth
55.Ota Odvody
56.Jitka Petrů
57.Monika Hauznerová
58.Zuzana "Námořnice" Nováková
59.Laura Římanová
60.Marcela Nováková
61.Veronika Nevrklová
62.Martina Najbrtová
63.Michaela Brajková
64.Pavlína Váchová
65.Tomáš Kratochvíl
66.Lenka Pleschnerová
67.Jana Franče
68.Petra Terbrová
69.Alois Kytl
70.David Štýbr
71.Michal Předhorský
72.Jana Svobodová
73.Aneta Kafková
74.Viktor Malý
75.Iva Vejplachová
76.Petra Krupičková
77.Miroslav Šupolík
78.Jaromíra Crhová
79.Martin Rombald
80.Marek Boga
81.Petra Franzová
82.Ivona Klausnerová
83.Jana Němečková
84.Jakub Hauzner
85.Bára Bušinová
86.Michal Vrba
87.Gabriela Svobodová
88.Barbora Maňásková
89.Darina Kinská
90.Iva Škarpová
91.Alena Lasovská
92.Martina Němcová
93.Veronika Šoulová
94.Lucie Janatová
95.Katka Jílková
96.Jana Jeřichová
97.Miroslav Poláček
98.Tereza Svobodová
99.Veronika Benešová
100.Dan Dubský
101.Petra Vondráková
102.Daniela Čurdová
103.Jaroslava Selnerová
104.Lukáš Matějovský
105.Věra Chocholoušková
106.Monika Zahradilová
107.Veronika Pacltová
108.Norika Vydrová
109.Aneta Matějovská
110.Kateřina Pačovská
111.Kateřina Tvarciková
112.Kateřina Máchová
113.Ondřej Němec
114.Alena Plocová
115.Lenka Dudjaková
116.Kateřina Valentová
117.Zlatica Kadrabová
118.Veronika Sklenářová
119.Jana Jeřábková
120.Míša Kamzíková

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie