Boží hod velikonoční - výsledky

Datum: 21.04.2019
Místo: Kouřim
Pořadatel: Regionální muzeum v Kolíně


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Matyáš Panc
2.Vojta Řezáč
3.Klára Holcmanová
4.Jára Fišera
5.Ráďa Fišera
6.Oskar Vokáč
7.Matěj Macháček
8.Davídek Veselý
9.Ondra Lebeda
10.Emička Kmeťová
11.David Krajíček
12.Petr Burián
13.Matěj Kašpar
14.David Rajtora
15.Vašek Zikmund
16.Verunka Václavková
17.Jan Havlas
18.Bohoušek Urbanec
19.Ema Kejvalová
20.Matyáš Peter
21.Pavlína Tahalová
22.Johanka Riegerová
23.Alžběta Dělinová
24.Anežka Riegerová
25.Roman Volek
26.Tonda Rieger
27.Anna Březinová
28.Adriana Zatřepálková
29.Lucie Kolářová
30.Jan Holcman
31.Tereza Šebková
32.Anička Urbancová
33.Jirka Kolář
34.Violetta Jílková
35.Kačka Tahalová
36.Leona Vnuková
37.Jakub Kodeš
38.Martin Šebek
39.Naďa Maklová
40.Vojta Macháček
41.Alička Kučerová
42.Mareček Lebeda
43.Šimon Fišera
44.Zdeněk Rybníkář
45.Martin Vyšanský
46.Petr Továrek
47.Tereza Kučerová
48.Sára Fišerová

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Katka Sokolová
2.Renda Pešoutová
3.Magdaléna Dělinová
4.Dalibor Pačes
5.Vojta Ryšlink
6.Marek Vokáč
7.Kačka Zikmundová
8.Sam Kašpar
9.Daniel Vokáč
10.Dac Langkramer
11.Anežka Vršťalová
12.Patrik Kašpar
13.Jan Gorgon
14.Adam Peter
15.Barbora Sacharová
16.Aneta Moravcová
17.Nela Hrochová
18.Ema Zemanová

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Radek Papež
2.Zdeněk Drábek
3.Petr Tyc
4.Jiří Řehoř
5.Michal Kučera
6.Anička Čadilová
7.Pavel Jílek
8.Zdeněk Pačes
9.Radek Dělina
10.Leon Roussel
11.Tomáš Krajíček
12.Tomáš Rajtora
13.Bohouš Urbanec
14.Simona Friedmannová
15.Michal Holub
16.Věra Ryšavá
17.Pavel Fišera
18.Pepa Pešout
19.Erik Aresta
20.Roman Peter
21.Pavel Mareček
22.Milada Březinová
23.Jana Vršťalová
24.Alena Hronková
25.Jan Havlas
26.Pavla Jelínková
27.Jan Rieger
28.Martin Kolář
29.Eva Dajčová
30.Luboš Kejval
31.Karel Zatřepálek
32.Libor Zeman
33.Luboš Uhlíř
34.Aleš Čechrák
35.Michal Továrek
36.Gábina Kratochvílová
37.Iveta Fišerová
38.Hana Burešová
39.Karolína Vokálová
40.Romana Šebková
41.Zdeněk Musílek
42.Emílie Alaxinová
43.Petra Strnadová
44.Vašek Zikmund
45.Martina Sacharová
46.Veronika Aresta
47.Jitka Košťálová
48.Jan Oslovič
49.Milena Machová
50.Libor Kovář
51.Jaroslav Fišera
52.Míra Rudišin
53.Karolína Košťálová
54.Naďa Maklová
55.Pavel Tahal
56.Míla Kejvalová
57.Tereza Peterová
58.Diksant Jasrotia
59.Miloslav Ježek
60.Vendula Riegerová
61.Jana Tahalová
62.Zbyněk Holcman
63.Karolína Alaxinová
64.Pavel Moravec
65.Vojta Pešout
66.Bára Rudišinová
67.Dana Slaninová
68.Klára Včeláková
69.Eva Hrochová
70.Kateřina Zikmundová
71.Alena Továrková
72.Iva Kolářová
73.Kamila Sokolová
74.Lenka Jílková
75.Radka Havlíčková
76.Tereza Osičková
77.Andrea Košťálová
78.Hubert Kmeť
79.Michal Šimek
80.Milan Chmelík
81.Jitka Šichová
82.Dagmar Ježková
83.Katka Uhlířová
84.Lucie Kučerová
85.Hana Holcmanová
86.Markéta Štormová
87.Katka Matasová
88.Dana Volková
89.Helena Matasová
90.Alena Kmeťová
91.Jana Vyšanská

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

19.05.2019
Bedihošť
19.05.2019
Říčany
19.05.2019
Lichnov
19.05.2019
Říčany
22.05.2019
Praha 10

Kompletní přehled


Informace na email

Chcete dostávat aktuální informace? Vložte svůj email.

Odhlásit z odběru informací


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie