Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 15.06.2014
Místo: Praha-Letná
Pořadatel: ČKS


děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Ondra Ježek
2.Patrik Papoušek
3.Dan Vintera
4.Jára Horák
5.Jakub Cipra
6.Jaroslav Bukva
7.Mario Durakovič
8.Matyáš Přáda
9.Bohdan Vicany
10.Kimi Veles
11.Ondra Pilař
12.Jeroným Hanuška
13.Amelie Bellefeville
14.Lucie Stárková
15.Jan Lexa
16.Matěj Pavlas
17.Drahuška Dancošová
18.Tonda Komers
19.Dominik Vintera
20.Robert Musgove
21.Jana Janáková
22.Lucie Strašicová
23.Jan Martinec
24.Ema Touniková
25.Filip Rajsner
26.Veronika Soukupová
27.Láďa Švarc
28.Daniel Karník
29.Hedvika Stará
30.Jirka Porovec
31.Hana Stilipová
32.Aneta Desatová
33.Bára Pourová
34.Kateřina Kuchtová
35.Matyáš Vojan
36.Šimon Kuželský
37.Christianne Mašková
38.Mikuláš Vojtěch
39.Zita Králová
40.Sára Štěpánková
41.Viktorie Hnidková
42.Simona Houdková
43.Petr Hlavatý
44.Ondra Hlavatý
45.Sylvie Fűrstová
46.Anička Klímová
47.Tereza Maršálová
48.Anička Pincaková
49.Vojta Pavlas
50.Billy Braum
51.Adam Jaroš
52.Petr Slavíček
53.David Maršál
54.Tereza Petráňová
55.Izabela Van Stek
56.Matěj Štilip
57.Bartoloměj Koudela
58.Julián Bellefeville
59.Kristýna Salabová
60.Ema Porovcová
61.Andreas Ton
62.Tomáš Peterka
63.David Myška
64.Tadeáš Přáda
65.František Šup
66.Filip Matyáš
67.Mariana Kuchtová
68.Martin Hubl
69.Ondra Šádek
70.Agáta Janýsková

mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Eda Vlček
2.Dan Sedlák
3.Ondra Šimšik
4.Petr Tichý
5.Josef Petržílka
6.Jakub Petráň
7.Jakub Jezbera
8.Johana Jezberová
9.Dominik Klesal
10.Adam Semmelbauer
11.Karel Souček
12.Markéta Švecová
13.Jana Nováková
14.Jakub Šimek
15.Honza Němeček
16.Adina Tonová
17.Šárka Pahorecká
18.Klára Hanušková
19.Adriana Alexandrovičová
20.Jan Hycl
21.Matyáš Hudák
22.Daniel Tůma
23.Simona Klímová
24.Mikuláš Zadák
25.Jiří Ambroze
26.Adéla Suchánková
27.Anežka Soukupová
28.Pavla Rajsnerová
29.Monika Novotná
30.Robert Vlček
31.Václav Vrána
32.Fanda Hycl
33.Petr Kolář

hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Václav Havel
2.David Munk
3.Monika Alexandrovičová
4.Karel Souček
5.Pavel Štilip
6.Jirka Porovec
7.Gabriela Tafiová
8.Pavel Strašic
9.Jiří Koutský
10.Jiří Cipra
11.Marie Floková
12.Petr Kuchta
13.Michaela Argalášová
14.Bronislav Petráň
15.Eva Volnerová
16.Josef Švec
17.Vladimír Jaroš
18.Zbyněk Seidl
19.Jiří Matyáš
20.Miluše Sovová
21.Aleš Soukup
22.Karolína Hanušková
23.Petr Slunéčko
24.Michaela Mašková
25.David Matoušek
26.Irena Matoušková
27.Nina Ciprová
28.Sváťa Simpa
29.Jan Němeček
30.Michal Pincak
31.Petra Havlová
32.Petr Komers
33.Edita Pavlasová
34.Simona Hudáková
35.Pavlína Hájková
36.Lenka Desatová
37.Zuzana Jezberová
38.Katka Hrušková
39.Lukáš Vondráček
40.Helena Petráňová
41.Petr Jareš
42.Gabriela Pilařová
43.Alexandra Fűrstová
44.Lenka Karníková
45.Radka Semmelbauerová
46.Jarmila Klímová st.
47.Jana Kuželská
48.Tomáš Martinec
49.Jarmila Klímová
50.Klára Hájková
51.Lucie Doležalová
52.Lenka Čechová
53.Lenka Stará
54.Lukáš Kuželský
55.Michal Munk
56.Dmitro Malko
57.Ivana Suchánková
58.Jarmila Volfová
59.Veronika Sovová
60.Jana Karníková
61.René Mrázek
62.Sabina Munzarová
63.Andrea Houdková

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie