Síň slávy

V síni slávy naleznete hráče, kteří dokázali zvítězit v některé z nejprestižnějších soutěží - Národním žebříčku, Mistrovství ČR nebo Mistrovství světa.


Vítězové národního žebříčku

Jméno Rok zisku titulu
Martin Fazekaš Vítěz národního žebříčku 2016
Martin Mišovič Vítěz národního žebříčku 2015
Martin Dostál Vítěz národního žebříčku 2014
Martin Dostál Vítěz národního žebříčku 2013
Benedikt Mišovič Vítěz národního žebříčku 2012
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku 2011
Martin Dostál Vítěz národního žebříčku 2010
Martin Dostál Vítěz národního žebříčku 2009
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku 2008
Karel Tesař st. Vítěz národního žebříčku 2007
Karel Tesař st. Vítěz národního žebříčku 2006
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku 2005
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku 2004
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku sezóny 2002 - 2003
Pavel Zoufalý Vítěz národního žebříčku sezóny 2001 - 2002
Petr Šejba Vítěz národního žebříčku sezóny 2000 - 2001
Petr Šejba Vítěz národního žebříčku sezóny 1999 - 2000

Mistři České republiky

Jméno Rok zisku titulu
Veronika Šťastná Mistryně České republiky 2016
Marta Völfelová Mistryně České republiky 2015
Martin Dostál Mistr České republiky 2014
Jan Beneš Mistr České republiky 2013
Jiří Pavlů Mistr České republiky 2012
Michal Petr Mistr České republiky 2011
Miroslav Tlustý Mistr České republiky 2010
Martin Dostál Mistr České republiky 2009
Miroslav Tlustý Mistr České republiky 2008
Zbyněk Fojtík Mistr České republiky 2007
Pavel Zoufalý Mistr České republiky 2006
Pavel Zoufalý Mistr České republiky 2005
Petr Šejba Mistr České republiky 2004
Pavel Zoufalý Mistr České republiky 2003
Svatoslav Štěrba Mistr České republiky 2002
Petr Šejba Mistr České republiky 2001

Mistři České republiky - junioři

Jméno Rok zisku titulu
Filip Kokeš Mistr České republiky 2017
Filip Kokeš Mistr České republiky 2016
Filip Kokeš Mistr České republiky 2015
Filip Kokeš Mistr České republiky 2014

Mistři světa

Jméno Rok zisku titulu
Lenka Nedvědová Mistryně světa 2015
Benedikt Mišovič Mistr světa 2013
Pavel Zoufalý Mistr světa 2011
Martin Mišovič Mistr světa 2010
Leoš Kofroň Mistr světa 2009
Jiří Pavlů Mistr světa 2008
Miroslav Tlustý Mistr světa 2007
Karel Tesař st. Mistr světa 2006
Svatoslav Štěrba Mistr světa 2005

Vítězové národního žebříčku - junioři

Jméno Rok zisku titulu
Filip Kokeš Vítěz národního žebříčku 2016
František Karásek Vítěz národního žebříčku 2015
František Karásek Vítěz národního žebříčku 2014
Kateřina Mišovičová Vítězka národního žebříčku 2013
Kateřina Mišovičová Vítězka národního žebříčku 2012
Martin Mišovič Vítěz národního žebříčku 2011
Jakub Šlamiar Vítěz národního žebříčku 2010
Václav Živocký Vítěz národního žebříčku 2009
Filip Hasal Vítěz národního žebříčku 2008
Ondřej Čejka Vítěz národního žebříčku 2007
David Trčka Vítěz národního žebříčku 2006

Vítězové národního žebříčku - kluby

Jméno Rok zisku titulu
M-Dream Team Vítěz národního žebříčku 2016
M-Dream Team Vítěz národního žebříčku 2015
M-Dream Team Vítěz národního žebříčku 2014
GLÁSFÉR TÝM Vítěz národního žebříčku 2013
GLÁSFÉR TÝM Vítěz národního žebříčku 2012
Snaživí kuličkáři Vítěz národního žebříčku 2011
Snaživí kuličkáři Vítěz národního žebříčku 2010
SKK Rohožky Vítěz národního žebříčku 2009
SKK Rohožky Vítěz národního žebříčku 2008



Nejbližší turnaje

03.06.2017
Bedihošť
04.06.2017
Bedihošť
10.06.2017
Praha Modřany
11.06.2017
Neratovice
11.06.2017
Praha-Letná

Kompletní přehled


Informace na email

Chcete dostávat aktuální informace? Vložte svůj email.

Odhlásit z odběru informací


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie