Výstava Republika - výsledky

Datum: 25.04.2009
Místo: Národní muzeum
Pořadatel: Národní muzeum ve spolupráci s ČKS


Dospělí - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Benedikt Mišovič
2.Petr Gabriel
3.Renata Kočková
4.-5.Martin Vokurka
4.-5.Marie Nová
6.Jan Kočka
7.-8.Tomáš Gregor
7.-8.Pavel Hrubín
9.-10.Tomáš Mašek
9.-10.Miroslav Mádr
11.Anna Boháčová
12.Lenka Kabeláčová
13.Jiřina Vostatková
14.-15.Jaroslav Trešl
14.-15.Milena Bejlková
16.Zdena Kročilová
17.Monika Krupařová
18.Irena Richterová
19.Robert Šmolík
20.Zdenka Šťastnová
21.Jiří Pachel
22.-23.Elif Senitoglu
22.-23.Angelo Abrafati
24.Jakub Beneš
25.-26.Jana Horáčková
25.-26.Zdeněk Stieranka
27.Veronika Völfelová
28.-29.Radan Švrček
28.-29.Zuzana Novosadová
30.Magdalena Průšová
31.-32.Hana Křikavová
31.-32.Jana Davídková
33.-34.Markéta Králová
33.-34.Eva Benešová
35.Ivana Gabrielová
36.Jitka Bláhová
37.Marianna Křenová
38.Ondřej Tomáš Klimeš
39.Zdeňka Chovancová
40.Jiří Valeš
41.Šárka Hrubí
42.Katka Vokurková
43.Oldřich Petřík
44.Jitka Balounová
45.Anna Procházková
46.Olga Hellerová
47.Michaela Pachelová
48.Markéta Petříková
49.Olga Trešlová

Junioři do 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Ondřej Klimeš
2.Anežka Dobisíková
3.Matěj Šťastna
4.Jakub Hanzlík
5.Kamila Bejlková
6.Lalika Podulka
7.Dominika Krupařová
8.Víťa Barták
9.-10.Julie Pešková
9.-10.Martina Jandová
11.Jana Mosquera
12.Michaela Koblihová
13.Jakub Davídek
14.Jan Hrubín
15.Václav Pech
16.Jakub Šmolík
17.Tereza Chalupová
18.Miroslav Pinc
19.Anna Pechová
20.Terezie Mádrová

Junioři do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jan Dobisík
2.Martin Mišovič
3.Jan Průša
4.Ondřej Kopecký
5.Lucie Krupařová
6.Jakub Pokorný
7.Jáchym Hořák
8.Venuše Vokurková
9.Vít Chalupa
10.Jiří Houška
11.Anna Pachelová
12.-13.Ondřej Klásek
12.-13.Adriana Hanzlíková
14.Tom Švrček
15.-16.Petr Hrubín
15.-16.Vojta Pech
17.Karolína Gregorová
18.Brigita Králová
19.Fiorella Mosquera
20.-21.Jonáš Majtyka
20.-21.Vojtěch Mádr
22.Kristýna Balounová
23.Noemi Vokurková
24.David Strnad
25.Lenka Bláhová
26.Anna Trešlová
27.Max Šámal
28.Tim Švrček
29.Monika Chalupová
30.Filip Kočka
31.Anna Winkel
32.Lada Pešková
33.Robin Šmolík
34.-35.Kryštov Mádr
34.-35.Rosa Vokurková
36.Jana Pechová
37.-38.Berenika Alžběta Majtyková
37.-38.Sandra Mučoli
39.Teodor Šámal
40.Alexandra Winkel
41.Dominik Patlkolo
42.Jakub Pachel
43.-44.Lumír Seeger
43.-44.Tomáš Müller

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: info(z)kulicky.com

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie