Kuličkový víkend - výsledky

Datum: 04.05.2014
Místo: Loděnice
Pořadatel: Ginzel a ČKS


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Basl Patrik
2.Kříž Pavel
3.Hrbek Štěpán
4.Stejskalová Eliška
5.Zíma Petr
6.Bykov Andrej
7.Bykovová Míša
8.Sopková Anička
9.Čermáková Grabriela
10.Trnová Šárka
11.Andrlíková Dora
12.Herget Jan
13.Maroušková Adéla
14.Andrlík Peppino
15.Pragerová Kamila
16.Mašek Ruda
17.Nelibová Barbora
18.Řehořková Anna
19.Baslová Denisa
20.Hrbková Jája
21.Mach Martin
22.Kindl Toník
23.Olševičová Terezka
24.Nelibová Saša
25.Řehořka Ondřej
26.Roztočilová Stella
27.Vilím Lukáš
28.Musílek Kuba
29.Studená Vilma
30.Doležal Karel
31.Vilím Ondra
32.Mašek Eda
33.Pelcová Vendulka
34.Horáková Andrea
35.Hranička Matěj
36.Mrva Vojta
37.Jóža Oskar
38.Mazánek Tomášek
39.Pergl Máťa
40.Čermáková Emma
41.Mazánek Martínek

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Křelina Vít
2.Křížová Lucie
3.Holub Matěj
4.Trna Aleš
5.Tomaštíková Linda
6.Baštová Julie
7.Plhák Tomáš
8.Přesličková Terezka
9.Lisková Jana

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Řehořka Petr
2.Bašta Jan
3.Müller Marcel
4.Loubek Jiří
5.Basl Jan
6.Hrdlička Vojtěch
7.Končel František
8.Ječmének Marek
9.Pergl Tomáš
10.Mejstřík Miroslav
11.Kříž Pavel
12.Müller Petr
13.Tomica Michal
14.Bufková Irena
15.Hejdová Jiřina
16.Nagyová Martina
17.Mašek Petr
18.Machová Katka
19.Hraničková Helena
20.Mašek Daniel
21.Sopko Bruno
22.Červený Petr
23.Mrva Petr
24.Pelc Zdeněk
25.Orbanová Kamila
26.Hergetová Petra
27.Hrbková Mirka
28.Doležal Karel
29.Jóža Michal
30.Maroušková Lenka
31.Horák Petr
32.Vilím Lukáš
33.Alferi Marcel
34.Stejskalová Eva
35.Hranička Miloš
36.Ginzel Martin
37.Bykov Roman
38.Mašková Soňa
39.Hrbek Přemysl
40.Dvořáková Martina
41.Bodrinová Mirka
42.Nelibová Alena
43.Křížová Lenka
44.Pergl Bohouš
45.Bouček Petr
46.Schindlerová Hana
47.Šináglová Kristýna
48.Herget Jan
49.Řehořková Jana
50.Olševičová Monika
51.Křelina Petr
52.Baslová Věra
53.Horáková Renata
54.Kašparová Martina
55.Rozhoňová Martina
56.Hnilička Jiří
57.Junková Jana
58.Vilímová Lucie
59.Baštová Simona
60.Vajnerová Ivana
61.Bykovová Olga
62.Mejstříková Jana
63.Stejskalová Eliška
64.Křelinová Eliška
65.Vokurková Gábina
66.Dvořák František
67.Kozák Vojtěch
68.Zímová Iva
69.Doležalová Lenka
70.Alferi Marcel jr.
71.Musílková Eva
72.Pragerová Kristýna
73.Mazánková Michaela
74.Zvolánková Alena

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie