United Islands of Prague - výsledky

Datum: 20.06.2009
Místo: Praha
Pořadatel: V-čas, o. s. ve spolupráci s ČKS


Dospělí - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Vladimír Hobža
2.Marta Völfelová
3.Benedikt Mišovič
4.Karel Berounský
5.Pavel Zoufalý
6.Jiří Vrbický
7.Petr Šejba
8.Jiří Svoboda
9.Ondřej Dobisík
10.Komam Vakermam
11.Ondřej Víteček
12.Alena Vaněčková
13.Martin Adamec
14.Petr Hron st.
15.Jana Dobisíková
16.Lucie Donátová
17.Pavel Domnosil
18.Zora Straková
19.Kristýna Vakermanová
20.Miroslav Stříbrný
21.Kateřina Sukdolová
22.Gbediame Kafui
23.Libor Illek
24.Milan Diviš
25.Tomáš Hrivnák
26.Václav Pačes
27.Tomáš Lokajíček
28.Martin Landecký
29.Šárka Hrubínová
30.Norbert Rosner
31.Daniela Chrastilová
32.Vladan Šíma
33.Petr Kuchta
34.Nugent Helena
35.Alžběta Olšovská
36.Martina Myrdaczová
37.Hynek Franta
38.Martina Vrbická
39.Vojtěch Klimenta
40.Mirko Medenica
41.Ester Vítovská
42.Markéta Hronová
43.Jan Ďulík
44.Jiřina Mlčůchová
45.Zdeněk Puszko
46.Hana Šuranská
47.Vojtěch David
48.Radoslav Tomeček
49.František Brabec
50.Tomáš Mandát
51.Lenka Jirásková
52.Alena Olšanová
53.Michal Jeremiáš
54.Anne Katrin Hübner
55.Richard Kuhvut
56.Dominik Pešek
57.Marcela Vakermanová
58.Markéta Novotná
59.Petra Dudinová
60.Pavlína Princová
61.Bára Krajčírová
62.Martina Železná
63.Jana Šturmová
64.Nuri Mofeno
65.Y. Boelens
66.Kateřina Kozlíková
67.Monika Rejhonová
68.Ludmila Bažantová
69.Tereza Hakalová

Junioři do 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Anežka Dobisíková
2.Matěj Borák
3.Lukáš Vít
4.Michal Otáhal
5.Jan Hrubín
6.Jakub Straka
7.Kateřina Popiolková
8.Vojtěch Mach
9.Vojtěch Straka
10.Roman Čonka
11.Jan Šimek

Junioři do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.David Diviš
2.Jakub Šlamiar
3.Marek Nerandžič
4.Martin Šedivý
5.František Barták
6.Martin Mišovič
7.Michal Pačes
8.Tadeáš Poplužník
9.Petr Hron ml.
10.Michaela Popiolková
11.Vojtěch Bárta
12.Lucie Vítová
13.Petr Hrubín
14.Julie Stříbrná
15.Rostislav Lacman
16.Kryštof Berounský
17.Kristýna Vrbická
18.Marie Pospíšilová
19.Alex Vojtěch
20.Kristýna Bezuchová
21.Lucie Černíková
22.David Lovíšek
23.Jan Suchánek
24.Radovan Suchánek
25.Johanka Šimková
26.Nikol Dudinová
27.Eva Suchánková
28.Alena Krivohlová
29.Vendula Vrbická
30.Alex Goykolov
31.Klára Lovíšková
32.Dominika Javůrková
33.Lucie Myrdaczová
34.Lucie Olšovská
35.Tereza Illková
36.Julie Anna Krajčírová
37.Václav Chalupa
38.Tereza Lomecká

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: info(z)kulicky.com

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie