Pro pořadatele

Velmi vítáme jakoukoliv aktivitu v pořádání dalších kuličkových soutěží. Podívejme se společně na následující kroky, které Vám pomohou hravě zorganizovat kvalitní turnaj.


6 jednoduchých kroků, jak uspořádat vlastní turnaj

1. Volba termínu a nahlášení turnaje
Turnaje Open lze pořádat v kterýkoliv den, nejen o víkendu. Datum konání přidáme do termínové listiny Českému kuličkovému svazu nejpozději 7 dnů před konáním.

Více informací

2. Volba herního systému
Pořadatelé mají při výběru herního systému volnou ruku. Existuje však několik osvědčených systémů, kterých doporučujeme se přidržet.

Více informací

3. Příprava turnaje
V této fázi si připravíme vše, co budeme potřebovat v den turnaje. Pro ty, kteří plánují více turnajů, máme dobrou zprávu - většinu těchto věcí si připravíte jen jednou a použijete i na dalších turnajích.

Více informací

4. Propagace turnaje
Nic nezkazíme, když o naší akci řekneme všem známým (projděme si svůj telefonní seznam, adresář emailů apod.), rozvěsíme v okolí pár letáčků, pošleme článek do regionálního tisku apod.

Více informací

5. Průběh turnaje
Zapisujeme příchozí, které později nalosujeme do herního plánu. Dvojice hráčů náhodně posíláme na jednotlivé důlky. Evidujeme výsledky a po odehrání všech zápasů vyhlásíme nejlepší hráče.

Více informací

6. Po skončení turnaje
Po skončení turnaje nám co nejdříve zašlete výsledky, abychom je mohli zveřejnit na webu a započítat do Národního žebříčku.

Více informací

Toť vše. Máte-li jakýkoliv dotaz, budeme rádi, když se zeptáte v diskusním fóru nebo nás kontaktujete.


Bude se vám hodit

Ke stažení
Jako pořadateli se Vám možná budou hodit některé věci ke stažení. V této sekci naleznete nepřeberné množství herních systémů, a to nejen ke stažení, ale i s důkladným vysvětlením, jak je na turnaji použít. Dále si můžete stáhnout různé pomůcky pro organizaci a propagaci vašeho turnaje - opět včetně detailního popisu, jak se staženými soubory pracovat.

Přejít do sekce Ke stažení

Věcí k zapůjčení
Podívejte se na věci, které máme připraveny pro pořadatele zdarma k zapůjčení.

Přejít do sekce Věcí k zapůjčení

Seznam řádných členů ČKS
Pro pořadatele republikových turnajů je důležité znát aktuální stav členské základny ČKS.

Přejít do sekce Seznam členů ČKS
Nejbližší turnaje

15.06.2024
Rakovník nám.
15.06.2024
Bedihošť
19.06.2024
Karlovy Vary
23.06.2024
Mirošovice
26.06.2024
Karlovy Vary

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie