Smrtná neděle - výsledky

Datum: 07.04.2019
Místo: Kouřim
Pořadatel: Regionální muzeum v Kolíně


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Adéla Černá
2.Kuba Pešl
3.Mikuláš Hanák
4.Robin Dymáček
5.Anastázie Zajícová
6.Anička Fousová
7.Šimon Hýča
8.Eliška Studničková
9.Vojta Pešl
10.Sofie Kasalová
11.František Vedral
12.Karel Čihák
13.Adélka Černá
14.Staník Moravec
15.Miriam Bayo
16.Anička Veselá
17.Karin Schlegelová
18.Viktorie Vrabcová
19.Bety Zajícová
20.Daniel Kočí
21.Matyáš Sobota
22.Jonáš Fous
23.Tobík Javůrek
24.Dominik Čáp
25.Sebastián Maršík
26.Ester Bubeníková
27.Matýsek Vrabec
28.Diana Paclová
29.Jeroným Pospíšil
30.Anička Nebeská
31.Aicha Bayo
32.Adam Kahoun
33.Johanka Vedralová
34.Mariánka Hanáková
35.Tomáš Janiga
36.Matěj Čihák
37.Karolína Citronová
38.Matouš Novák
39.Martin Severa
40.Hanička Moravcová
41.Míša Citronová
42.Luisa Jardin
43.Hynek Vedral
44.Radek Čihák
45.Jirka Bubeník
46.Kristýna Pokorná
47.Kuba Vašek
48.Štěpánka Brůhová
49.Klárka Horáková
50.Viktorka Kahounová

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Ema Jardin
2.David Ešner
3.Štěpánka Studničková
4.Richard Vítek
5.Franta Kříž
6.Kristýna Kmochová
7.Tonda Šanda
8.Vítek Veselý
9.Hynek Fiala
10.Michal Mašín
11.Antonín Okal
12.Magdalena Veselá
13.Jakub Soukup
14.Lukáš Nebeský
15.Vítek Ešner
16.Albert Okal
17.Eliška Smolíková
18.Karolína Zajíčková
19.Pavlína Pavelková
20.Anička Křížová
21.Kareřina Pavelková

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Zdeněk Semelka
2.Zdeněk Drábek
3.Pavel Bureš
4.Eva Hlinková
5.Dan Ešner
6.Michal Pešl
7.Jakub Čáp
8.Tereza Dvořáčková
9.Josef Slaboch
10.Filip Machkis
11.Adéla Čiháková
12.Eva Machkisová
13.Martin Kouba
14.Michal Studnička
15.Petr Tyc
16.Lenka Okálová
17.Tomáš Nebeský
18.Veronika Pešlová
19.Petr Kočí
20.David Fuka
21.Jan Vrabec
22.Paní z Jílového
23.Michal Brůha
24.Michal Vosmík
25.Karel Hýča
26.Lukáš Kuťák
27.Ondřej Javůrek
28.Lenka Raisová
29.Zdena Slezáková
30.Ivona Machkisová
31.Miroslav Mikolášek
32.Milan Marek
33.Libor Smolík
34.Eva Kramlová
35.Olga Zajíčková
36.Šárka Kmochová
37.Marie Hájková
38.Šárka Bubeníková
39.Pavlína Smolíková
40.Kateřina Veselá
41.Martin Koukal
42.Klára Slabochová
43.Veronika Sobotová
44.Míša Nebeská
45.Helena Semelková
46.Petr Zajíček
47.Petra Fousová
48.Markéta Soukupová
49.Jakub Fous
50.Jana Křesťanová
51.Jiří Bubeník
52.Helena Vedralová
53.Petr Petržílek
54.Lída Císařová
55.Eva Šandová
56.Marta Black
57.Andrea Marinová
58.Martina Studničková
59.Markéta Vrabcová
60.Josef Soukup
61.Kateřina Kolorosová
62.Andrea Hofmanová
63.Vojta Zajíček
64.Klára Kuťáková
65.Martina Vokřínková
66.Míša Sládková
67.Milena Valíčková
68.Renata Jardin
69.Denisa Lánová
70.Lucie Ešnerová
71.Jardál

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

04.01.2020
Mirošovice (?)

Kompletní přehled


Informace na email

Chcete dostávat aktuální informace? Vložte svůj email.

Odhlásit z odběru informací


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie