Turnaj Nežebříčkový - výsledky

Datum: 20.10.2012
Místo: Praha - Vítkov
Pořadatel: Český kuličkový svaz


Junioři do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Kryštof Ondřejka
2.Koleta Dohnalová
3.Jan Vinohradský
4.Jožin Strnad
5.Jakub Wiśniewski
6.Vojtěch Žilka
7.Ondra Burkert
8.Václav Strnad
9.Matěj Matuška
10.Kacper Bučovský
11.Honza Ševčík
12.Jakub Nejedlý
13.Markéta Fuchsová
14.Jakub Stix
15.Jakub Jurda
16.Tereza Brožová
17.Ela Burkertová
18.Vojtěch Strnad
19.Lukáš Hlavna
20.Norbert Ševčík
21.Regina Marxová
22.Rostislav Ottomanský
23.Viktorka Linhová
24.Anička Matašková
25.Michal Rokos
26.Lukáš Bohoněk
27.Lukáš Rous
28.Vendula Kadlecová
29.Daniela Sazimová
30.Lada Milotová
31.Matěj Babák
32.Jan Kudrna
33.Anika Dohnalová
34.Lukáš Pal
35.Marek Pauzar
36.Bára Stix
37.Jakub Kudrna
38.Jáchym Pechlát
39.Matouš Hlavna
40.Svatka Hrdinová
41.Ottomanská
42.Martin Marx
43.Kristínka Červenková
44.Lukáš Přívozník
45.Martin Vogl
46.Anežka Burkertová
47.Anna Sytenská
48.Matěj Sazima
49.Julie Pauzar
50.Matyšá Brückner
51.Max Kohlenberger
52.Kristina Bohoňková
53.Prokop Ondřejka
54.Sam Witz
55.Richard Kohlenberger
56.Viliam Vačičovič
57.Adam Arons
58.Jaroslav Kříž
59.Dora Milotová
60.Josefina Elis
61.Sofie Mocová
62.Václav Elis
63.Tůjková
64.Jan Elis
65.Sofie Bodrová
66.Ondřej Žilka
67.Tomáš Vogl
68.Matyáš Rous
69.Lucka Rokosová
70.Filip Sýkora
71.Emma Přivozníková
72.Jakub Kovanda
73.Onřej Ryšánek
74.Petra Pučová

Junioři (10 - 15 let) - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jan Babák
2.Leon Tóth
3.Eliška Šárová
4.Vojtěch Šárin
5.Lukáš Zafody

Dospělí (nad 15 let) - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Olga Lisová
2.Matěj Topinka
3.Daniela Šmejkalová
4.Jan Babák
5.Petra Macková
6.Tomáš Hlavatý
7.Oskar Weinard
8.Karel Dohnal
9.Ondra Bos
10.Andrea Dohnalová
11.Anna Koubíčková
12.Vlasta Vršičevová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: d.beseda@seznam.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie