Loděnické cvrnkání - výsledky

Datum: 06.05.2017
Místo: Loděnice
Pořadatel: Ginzel a ČKS


děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Daniel Krmenčík
2.Vendula Pelcová
3.Tadeáš Bobek
4.Lukáš Chrást
5.Tonda Kšír
6.Ondřej Szeliga
7.Filip Březina
8.Jan Fišer
9.Kuba David
10.Tonda Požárský
11.Markéta Prouzová
12.Tomáš Kopecký
13.Petrr Muraňski
14.Jan Špunda
15.Agáta Březinová
16.Vojta Šenolt
17.Daniel Pek
18.Alžběta Špundová
19.Amálka Hniličková
20.Ulianka Penkrát
21.Matěj Fišer
22.Barbora Šmejkalová
23.Zdeněk Pelc
24.Matyáš Pospíšil
25.Klára Kvelerová
26.Tereza Galik
27.Tereza Pikalová
28.Míša Beneš
29.Sofie Laštůvková
30.Fanynka Sejková
31.Sofie Sejková
32.Lukáš Dammer
33.Dominik Němeček
34.Lenka Pomahačová
35.Vojta Macák
36.Tereza Lepšová
37.Anežka Strnadová
38.Mates Strombach
39.Ela Votavová
40.Franta Muraňski
41.Radek Belha
42.Gábina Vlčková
43.Bára Renčová
44.Anežka Horníčková
45.Sofie Raška
46.David Pilous
47.Bára Moltová
48.Adriana Kučerová
49.Teodor Mácha
50.Jasmína Máchová
51.Rebeka Matějíčková
52.Bára Pilousová
53.Daniel Szitáš
54.Šimon Konvalinka
55.Tomáš Konečný
56.František Pokorný
57.Ondra Štěpán
58.Simona Husáková
59.Jakub Heřman
60.Nela Zděradičková
61.Vojta Štěpán
62.Jakub Polívka
63.Tim Němeček
64.Matěj Šenolt
65.Simon Pospíšil
66.Marie Šmejkalová
67.Nikol Strombachová
68.Petr Teichman
69.Honza Merta
70.Adam Preisler
71.Stázka Ruterová
72.Vojta Kocman
73.Jiří Klauda
74.Radim Teichman
75.Aneta Fremundová
76.Eliška Pokorná
77.Simona Jandáčková
78.Tereza Jahelková
79.Natálie Křenková
80.Kateřina Rybáčková
81.Agáta Klausová
82.Adélka Jandáčková
83.Kateřina Štajerová
84.Martin Horák
85.Tereza Klenotová
86.Ivetka Pospíšilová
87.Benedikt Hašek
88.Šimon Matějíček

mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Denis Trnka
2.Patrik Beneš
3.Filip Ryšavý
4.Adam Minadovič
5.Karel Polívka
6.Šimon Galik
7.Natálie Husáková
8.Jakub Votava
9.Eliška Mařánková
10.Eva Zderadičková
11.Eliška Stejskalová
12.Ondra Lepša
13.Aleš Krmenčík
14.Ela Strnadová
15.Mirek Kugler
16.Pavel Kříž
17.Viki Vlčková
18.Kryštof Hnilička
19.Dominik Kocman
20.Markéta Šamanová
21.Pavel Kadlec
22.Natálie Laštůvková
23.Lucie Dammerová
24.Magdalena Kšírová
25.Karolína Hovorová
26.Matyáš Ginzel
27.Magdalena Maříková
28.Kačka Houšková

hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jan Mařík
2.Honza Raška
3.Míla Maříková
4.Viktor Mácha
5.Honza Macák
6.František Vaníček
7.Jiří Němeček
8.Martin Svítil
9.Matěj Holub
10.Veronika Polívková
11.Petr Beneš
12.Pavel Matys
13.Lubomír Němec
14.Lucie Křenková
15.Petr Červený
16.Daniel Štěpán
17.Martin Pikal
18.Helena Peková
19.Václav Teichman
20.Jiří Husák
21.Markéta Bobek
22.Zdeněk Rotta
23.Eva Stejskalová
24.Ladislav Konečný
25.Jan Křenek
26.Ladislav Prouza
27.Lenka Trnková
28.Josef Matějíček
29.Petr Pomahač
30.Pavel Kříž
31.Monika Benešová
32.František Trchalík
33.Tereza Veverková
34.Petra Němečková
35.Lucie Křížová
36.Ladislav Ruter
37.Bára Fořtová
38.Pavel Strnad
39.Ludmila Erbanová
40.Petr Březina
41.Jana Votavová
42.Jana Ekštajnová
43.Martin Čermák
44.Věra Pecková
45.Luboš Sejka
46.Viktorie Szeligová
47.Petra Fremundová
48.Markéta Lomská
49.Daniela Kopecká
50.Rostislav Szeliga
51.Dan Horák
52.Markéta Štěpánová
53.Tomáš Ginzel
54.Libuše Hintnausová
55.Lenka Mertová
56.Jan Fišer
57.Ema Máchová
58.Olga Šmejkalová
59.Přemysl Bobek
60.Petr Müller
61.Helena Grebíková
62.Lenka Krmenčíková
63.Alena Staňková
64.Kristýna Antošová
65.Valerie Myslíková
66.Kristýna Sejková
67.Filip Klenot
68.Luboš Záruba
69.Patrik Sova
70.Petra Štěpánová
71.Bohumila Hašková
72.Lucie Lepšová
73.Dagmar Szitášová
74.Kateřina Pospíšilová
75.Lucie Jandáčková
76.Veronika Hovorová
77.Jiří Klauda
78.Míša Grafová
79.Barbora Špundová
80.Tereza Endrštová
81.Jolana Moltová
82.Helena Štajerová
83.Miloš Pokorný
84.Richard Pospíšil
85.Dana Wiseheartová
86.Milan Štajer
87.Hana Šindelářová
88.Tomáš Vostřel
89.Zora Strnadová
90.Alena Valešová
91.Markéta Dammerová
92.Blanka Pospíšilová
93.Martin Nostbek
94.Klára Jahelková
95.Silvia Konečná
96.Eva Renčová
97.Lenka Horníčková
98.Gábina Pilousová
99.Simona Ruterová
100.Jana Klaudová
101.Míša Davidová
102.Jana Rotsčidlová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie