Kuličkohraní - výsledky

Datum: 16.05.2016
Místo: Praha Libeň
Pořadatel: Daniel Beseda a spol


"Sluníčka" - MŠ Praha 8 - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Veronika Suchánková
2.Aneta Pohořelá
3.Tomáš Malý
4.Ota Průša
5.Maxmilián Švehlák
6.Nikolas Kuba
7.Gabriela Lennerová
8.-22.Agáta Cisařová
8.-22.Ellen Červeňová
8.-22.Adriana Červeňová
8.-22.Hana Hlušičková
8.-22.Michal Hula
8.-22.Filip Jachek
8.-22.Tomáš Kosina
8.-22.Vojtěch Krajíček
8.-22.Veronika Lennerová
8.-22.Veronika Majorová
8.-22.Kryštof Ryšavý
8.-22.Daniel Suchánek
8.-22.Rastislav Tirč
8.-22.Michal Tomáš
8.-22.Šimon Zahálka

"Koťata" - MŠ Praha 8 - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Slávek Glaser
2.Pavel Novák
3.Nikola Pokrivchak
4.Martin Onder
5.Žaneta Wildová
6.Anna Baudyšová
7.Eliška Bejčková
8.Tereza Bradáčová
9.Ema Bubníková
10.Kryštof Ciboch
11.Alex Radek Doležal
12.Anna Fišerová
13.Jan Havránek
14.Mikoláš Hilar
15.Tereza Kaňkovská
16.Dominik Klimánek
17.Nikola Korábečná
18.Helena Kovářová
19.Ivana Nováková
20.Nikola Petržílková
21.Isabell Polertová
22.Ondřej Půhoný
23.Aneta Rybářová
24.Lukáš Stříteský
25.Ondřej Šádek

3. D - ZŠ Bohumila Hrabala - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Adam Smiggels
2.Zoe Prantlová
3.Aylin Demireva
4.Tobias Adam Paulis
5.Anna Volfová
6.Frederico Kisadi
7.-23.Michail Bezrukov
7.-23.Martin Chytil
7.-23.Eliška Jirásková
7.-23.Alena Jolova
7.-23.Jiří Knap
7.-23.Arne Mornštejn
7.-23.Dong Nguyen Phuong
7.-23.Veronika Sedláčková
7.-23.Karla Tikovská
7.-23.Vojtěch Tůma
7.-23.Vanda Velešíková
7.-23.Viktorie Vinšů
7.-23.Adam Peter
7.-23.Adéla Janiurková
7.-23.Klára Emily Mularski
7.-23.Alexandra Včeláková
7.-23.Radek Vyhlídal

Školní družina - Praha 8 - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Tony
2.Peter A.
3.Mularski K.
4.Hybeš
5.Štefuliková
6.-18.Vyhlídal R.
6.-18.Štrba J.
6.-18.Včeláková S.
6.-18.Šimerová T.
6.-18.Majková
6.-18.Štefulik
6.-18.Pekárek
6.-18.Tyl
6.-18.Tesař
6.-18.Mičková
6.-18.Týna
6.-18.Málková
6.-18.Marhol H.

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Daniel Beseda, 777 23 13 24
Email: d.beseda@seznam.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie