Kuličkový víkend - výsledky

Datum: 07.05.2016
Místo: Loděnice
Pořadatel: Ginzel a ČKS


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Natálka Urbanová
2.Bára Ludvíková
3.Jakub Starosta
4.Lukáš Novák
5.Toníček Marhoul
6.Magdalena Maříková
7.Nikola Vilímová
8.Zdeněk Vacek
9.Bára Renčová
10.Valerie Tlapáková
11.Jáchym Myšička
12.Pavla Holečková
13.Tobiáš Halička
14.Slávek Noď
15.Štěpán Šustr
16.Šimon Jirásko
17.Amélie Ornová
18.Štěpán Martínek
19.Barunka Moltová
20.Ema Myšičková
21.Matěj Uhlík
22.Tereza Boháčková
23.David Bartoň
24.Marie Koryčanská
25.Samuel Orna
26.Lenka Olexová
27.Tomáš Uhlík
28.Franta Přerost
29.Lucka Olexová
30.Rozálka Vacková
31.Ondra Voroz
32.Karolínka Ludvíková

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Denis Trnka
2.Lucka Schröterová
3.Kačka Capková
4.Matyáš Bartoň
5.Barbora Jasková
6.Maruška Kopřivová
7.Anetka Böriková
8.Matěj Holub
9.Míša Řehořová
10.Anička Tichá
11.Šimon Bartoň
12.Eliška Barešová
13.Vendula Hlaváčková
14.Eliška Stejskalová
15.Terka Roztočilová
16.Marie Frýdlová
17.Kryštof Mareš
18.Zuzka Radová
19.Barča Fárová
20.Lucka Knopová

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Libor Tlapák
2.Roman Marhoul
3.Lenka Hulínská
4.Martin Stára
5.Tomáš Olexa
6.Martin Pikal
7.Michal Ibl
8.Pavel Novák
9.Karel Myšička
10.Robin Primus
11.Martin Ginzel
12.Eva Starostová
13.Eva Stejskalová
14.Zuzana Ludvíková
15.Jan Holeček
16.Radana Gironiová
17.Vlasta Hlušáková
18.František Vaníček
19.Denis Grudl
20.Alena Valešová
21.Lubomír Němec
22.Eva Lišková
23.Renata Brátová
24.Lenka Trnková
25.Natálie Babych
26.Miroslav Halička
27.Richard Gironi
28.Petr Urban
29.Andrea Hlauková
30.Marta Stárová
31.Oldřich Bartoň
32.Radka Iblová
33.Olga Boháčková
34.Ivana Ornová
35.Ladislava Marešová
36.Irena Bufková
37.Filip Čeněk
38.Petr Pecháček
39.Bára Hušáková
40.Pavel Přerost
41.Oleska Babych
42.Lukáš Šustr
43.Petr Konca Müller
44.Jitka Jeřábková
45.Josef Jeřábek
46.Romana Volfová
47.Jakub Stanko
48.Rozálie Stárová
49.Pavla 1 Urbanová
50.Veronika Grudlová
51.Petra Myšičková
52.Kateřina Pfafová
53.Eva Ornová
54.Martina Sobotíková
55.Romana Martínková
56.Anna Olexová
57.Jolana Moltová
58.Petr Ludvík
59.Jana Charvátová
60.Anežka Iblová
61.Jirka Sochor
62.Marko Lamantia
63.Gabriela Barešová
64.Alena Jirásková
65.Bohunka Sobotíková
66.Lucka Biskupová
67.Monika Klatovská
68.Míla Maříková
69.Pavla Urbanová
70.Martina Jirošová
71.Naďa Lamantia
72.Františka Iblová
73.Jana Šebrtová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie