Wannado festival (Sporťáček) - výsledky

Datum: 04.09.2021
Místo: Praha Braník
Pořadatel: ČKS Pavel Zoufalý


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jirka Večerek
2.Emma Neusserová
3.Kuba Jiruš
4.Kristina Kalištová
5.Karolína Novosadová
6.Ema Růžičková
7.Matěj Špaček
8.Matyáš Brabec
9.Lukáš Kadavý
10.Vojta Roboch
11.Karolína Riháková
12.Vojta Růžička
13.Markéta Vlachová
14.Izabelka Knapková
15.Samuel Mízner
16.Marie Jeřábková
17.Max Metelka
18.Jan Pazdírek
19.Marek Novák
20.Nela Zvolánková
21.Nela Filipová
22.Kuba Gregáň
23.Lukáš Večeřílek
24.Veronika Cibíková
25.Kryštof Staníček
26.Anna Vlachová
27.Evelina Melzufová
28.Filip Semerenko
29.Anna Julie Senčková
30.Tobiáš Drozd
31.Kristina Krákorová
32.Ondra Bařina
33.Adélka Benešová
34.Ema Karasová
35.Petr Votava
36.Zita Karasová
37.Alex Kadleček
38.Tom Gregáň
39.Michal Semerenko
40.Jan Schwarz
41.Honzík Mráz
42.Samuel Chvojka
43.Dagmar Buštová
44.Milan Matoušek
45.Sebastián Kasl
46.David Jirkovec
47.Ríša Brabec
48.Adam Bičovský
49.Marek Podubecký
50.Amálka Grýgerová
51.Elli Vítková
52.Vítek Večerek
53.Adam Sobotka
54.Eliška Koišová
55.Niki Míznerová
56.Elisa Pelhřimovská
57.Eliška Klímová
58.Tim Pelhřimovský
59.Laura Vyšínová
60.Gábi Podubecká
61.Sára Golianová
62.Anna Jeřábková
63.Honzík Strejček
64.Ondra Holub
65.Anastázie Vasileva
66.Todor Vasilev
67.Eliška Večeřílková
68.Vanesa Zvolánková

Junioři 10 - 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Adam Hejna
2.Tomáš Golian
3.Lucie Šetelová
4.Vojta Majer
5.Veronika Strejčková
6.Valentýna Melzufová
7.Franta Černý
8.Antonín Válek
9.Mariana Trávníčková
10.Matěj Mihalovič
11.Kuba Mottl
12.Viky Vlachová
13.Ondra Kadavý
14.Tobík Hrdlička
15.Viktorie Hujerová
16.Michal Lohorka
17.Lukáš Dubský
18.Bára Hejnová
19.Anna Neusserová
20.Klára Dočkalová
21.Anežka Trávníčková
22.Tomáš Dubský
23.Eliška Špryňarová
24.Dominik Hájek
25.Líza Buštová

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Milan Cibík
2.Petr Filip
3.David Kadleček
4.Radim Votava
5.Hanka Košťálová
6.Jiří Němec st
7.David Mottl
8.Tomáš Večeřílek
9.Tomáš Pelhřimovský
10.Lucie Votavová
11.Filip Neusser
12.Iryna Kuževych
13.Michal Dubský
14.Pavel Vurcfeld
15.Alena Jirkovcová
16.Jirka Beneš
17.Honza Golian
18.Dagmar Buštová
19.Michal Koiš
20.Jakub Maršálek
21.Jiří Němec
22.Jirka Večerek
23.Simona Večeřílková
24.Blanka Jeřábková
25.Vašek Mráz
26.Marcela Gregáňová
27.Todor Vasilev
28.Marta Vlachová
29.Honza Klíma
30.Martina Hejnová
31.Michal Sýkora
32.Marie Bařinová
33.Michaela Pelhřimovská
34.Libor Knapek
35.Alexander Semerenko
36.Vladislav Hujer
37.Pavla Jirušová
38.Lenka Vyhleďalová
39.Alena Cejnarová
40.Martina Novosadová
41.Jindřiška Neusserová
42.Barbora Nováková
43.Ondra Holub
44.Petr Bařina
45.Martina Riháková
46.Martina Koišová
47.Zbyněk Roboch
48.Lucka Růžičková
49.Linda Farkašová
50.Jana Podubecká
51.Petra Holubová
52.Milan Matoušek
53.Dana Špryňarová
54.Jana Ottová
55.Kateřina Grýgerová
56.Dominik Javůrek
57.Martina Hájková
58.Zuzana Karasová
59.Vladimír Vlousek
60.Milan Schwarz
61.Michaela Knapková
62.Jana Šimůnková
63.Simona Kadlecová
64.Jana Schwarzová
65.Linda Kaslová
66.Pavla Brabcová
67.Markéta Potencová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

25.09.2021
Kamenný Přívoz
26.09.2021
Zastávka
09.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie