Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 14.06.2015
Místo: Praha-Letná
Pořadatel: ČKS


děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Jan Kopic
2.Leonard Votápek
3.Jakub Hájek
4.Lukáš Fous
5.Matěj Drastil
6.Štěpán Macoun
7.Dan Vinter
8.Oliver Brycz
9.Matěj Vavroušek
10.Jeník Jirba
11.Jan Šťovíček
12.Patrik Holický
13.Ondra Schneider
14.Kateřina Kučová
15.Cyril Vanule
16.Viktorka Poláková
17.Ela Kubištová
18.Hanka Kružková
19.Lukáš Svoboda
20.Nikolas Archontiris
21.Tobiáš Novák
22.Štěpán Pavlík
23.Violka Pavlíková
24.David Vozábal
25.Anička Střelcová
26.Adéla Horová
27.Ela Louženská
28.Anežka Maříková
29.Tereza Holická
30.Alice Miltnerová
31.Aneta Barvová
32.Anežka Maříková
33.Vojta Sádlo
34.Tanja Airomwambor
35.Marek Šindelář
36.Roman Skuhravý
37.Adam Štefl
38.Katka Košvancová
39.Denis Novotný
40.Dominika Trnková
41.Anežka Jeřábková
42.Tadeáš Vejtasa
43.Jan Doubrava
44.Julie Ticháčková
45.Marek Pleva
46.Kája Hajnovicová
47.Bára Průšová
48.Veronika Kolářová
49.Eliška Karvánková
50.Lukáš Slanec
51.Amálie Wiererová
52.Richard Polák
53.Barbora Králová
54.Sára Dačeva
55.Vašek Schneider
56.Petr Karvánek
57.Karin Svobodová
58.Laura Vulková
59.Sabina Ciep
60.Ivana Listerová
61.Adam Rendl
62.Katka Coulibaly
63.Martin Svoboda
64.Aneta Irimičuková
65.Viktorie Burešová
66.Maxima Capová
67.Bára Burešová
68.Péťa Langrová
69.Adéla Šmídová
70.Hana Vozábalová
71.Věra Krupová
72.Majda Maříková
73.Honza Omasta
74.Mikuláš Pech
75.Nela Zejdová
76.Anetka Dykasová
77.Leontýna Krimláková
78.Markéta Míková
79.Lukáš Trnka
80.Kuba Sádlo
81.Tereza Košvancová
82.Zafar Paikar
83.Ema Poláčková
84.Emma Dačeva
85.Veronika Machová
86.Adriana Nováková
87.Eva Mašková
88.Petr Šimoníček
89.Martin Franc
90.Matěj Schrol
91.Kuba Kalina
92.Tereza Šťovíčková
93.Hana Tomsová
94.Alenka Horáková
95.František Doubrava
96.Dan Kosek
97.Václav Slanec
98.Sára Racek
99.David Dvořák
100.Anička Šimánková
101.Matěj Pojmon
102.Amélie Saicema
103.Lukáš Zejda
104.Antonín Wierer
105.Tom Kosek
106.Nikola Linhartová
107.Ondra Irimičuk
108.Anička Trnková
109.Stela Albrichtová
110.Silvie Fürstová
111.Lucka Kalinová
112.Jan Juldra
113.Denisa Králová
114.Stela Zejdová
115.Laura Železná
116.Terezka Černoušková
117.Lili Nečertovská
118.Eliška Vlasáková
119.Dominik Vinter
120.David Myška
121.Linda Šimánková
122.Jáchym Jarimeczko
123.Jarda Kaňka
124.Kryštof Šmíd
125.Matyáš Procházka
126.Natálka Skuhravá
127.Matěj Krupa
128.Tomáš Kocián
129.David Galovič
130.Amálka Staňková
131.Patrik Salát
132.Janička Horáková
133.Anežka Mendlová
134.Filip Karvánek
135.Matyáš Jurčák
136.Kristýna Černoušková
137.Lenka Skuhravá
138.Adam Štipák
139.Lukáš Lánský

mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Theodor Brycz
2.Eliška Podrazilová
3.Štěpán Beran
4.Adam Hájek
5.Matěj Bolák
6.Adam Semmelbauer
7.Josz Wynder
8.Josef Procházka
9.Ondra Šíma
10.Vladislav Bradáč
11.Johanka Trokšiarová
12.Kristýna Černíková
13.Tobiáš Kulíšek
14.Jakub Jezbera
15.Beáta Holencová
16.Jakub Wierer
17.Franta Sojka
18.Albert Mareš
19.Valerie Hajnovičová
20.Veronika Neumannová
21.Šimon Hanák
22.Jakub Schusty
23.Kuba Drastil
24.Ema Košťálová
25.Filip Ticháček
26.Veronika Radilová
27.Elizabeth Al-Kaisi

hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Martin Macoun
2.David Kuča
3.Václav Mařík
4.Emil Nečertovský
5.Martin Schneider
6.Petr Vavroušek
7.Eliška Krimláková
8.Zdena Ticová
9.David Franc
10.Zdeněk Vozábal
11.Jan Kubeš
12.Týnka Zoufalá
13.Petr Kosek
14.Zora Kopicová
15.Jan Schrol
16.Honza Louženský
17.Marta Schneiderová
18.Adéla Jaucová
19.Jiří Miltner
20.Iva Hostičková
21.Alexandra Fürstová
22.Antonín Wierer
23.Pavel Kocián
24.Rudolf Mašek
25.Dáša Rolincová
26.Vít Šimánek
27.Irena Špinková
28.Veronika Ticháčková
29.Franta Galovič
30.Jiří Vejtasa
31.David Omasta
32.Markéta Medřická
33.Marie Antošová
34.Filip Myška
35.Jakub Racek
36.Radim Pavlík
37.Ivan Dvořák
38.Radka Semmelbauerová
39.Lukáš Král
40.Lenka Rendlová
41.Jindra Karvánek
42.Vlaďka Marianovská
43.Jitka Plevová
44.Roman Horák
45.Jana Střelcová
46.Jiří Irimičuk
47.David Hajnovič
48.Pavel Hanák
49.Alena Karvánková
50.Šárka Šteflová
51.Katka Salátová
52.Radek Vulka
53.Věra Jurčáková
54.Marcela Staňková
55.Eliška Kapalínová
56.Katka Šimánková
57.David Jeřábek
58.Barbara Šímová
59.Míša Černík
60.Jirka Sekyra
61.Lenka Novotná
62.Martina Airomwambor
63.Hana Jirbová
64.Milena Doubravová
65.Martin Procházka
66.Šárka Šindelářová
67.Pavel Brycz
68.Regina Šimoníčková
69.Jana Trokšiarová
70.Lenka Kalinová
71.Petra Paikarová
72.Jan Košťál
73.David Košvanec
74.Petra Listerová
75.Lenka Železná
76.Zuzana Jezberová
77.Zuzana Zejdová
78.Natálie Kotlierová
79.Michaela Kosková
80.Dáša Trnková
81.Petr Dykas
82.Josef Petržilka
83.Katka Mádlová
84.Kevin Novotný
85.Veronika Machová
86.Jitka Umlaufová
87.Zuzana Beranová
88.Otakar Kalina
89.Judith Prokopová
90.Luboš Lánský
91.Simona Dačeva
92.Miriam Coulibaly
93.Ines Sardenal
94.Adam Nekola
95.Marcela Petrželová
96.Lucie Vulková
97.Lukáš Pech
98.Jana Irimičuková
99.Tereza Sekyrová
100.Eva Kružková
101.Veronika Radilová
102.Ivana Kociánová
103.Denisa Svobodová
104.Štěpánka Krupová
105.Martina Baráková
106.Žaneta Linhartová
107.Renata Grimmová
108.Karolína Bryczová
109.Martina Pavlíková
110.Michaela Kaňková
111.Magda Mažigarová
112.Nikola Maříková
113.Václav Vanule
114.Vít Bureš
115.Jana Valášková
116.Mariana Čaleová
117.Leonard Zinzulka

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie