Kašpárkohraní - výsledky

Datum: 16.06.2013
Místo: Obora Hvězda
Pořadatel: ČKS


Děti do 10 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Martin Beneš
2.Jan Doubrava
3.Honza Novák
4.Filip Růžička
5.Patrik Bareš
6.Filip Turek
7.Ondřej Vošický
8.Jakub Knobloch
9.Zuzana Vlčková
10.Barbora Vélová
11.Adéla Vávrová
12.Páťa Špicarová
13.Kryštof Matějka
14.Filip Struhár
15.Patrik Valenta
16.Filip Bázler
17.Jakub Jánský
18.Matouš Kvasnička
19.Jakub Adámek
20.Lucka Kalinová
21.Filip Gartner
22.Viktorie Anagrehová
23.Filip Káža
24.Nikol Míková
25.Viktorie Jaščuková
26.Adam Grabovský
27.Kryštof Švarc
28.Andrey Gnap
29.Ema Vokounová
30.Šimon Weber
31.Matyáš Holý
32.Tobiáš Zábranský
33.Lucka Suchánková
34.Lucie Obručová
35.Míra Šomek
36.René Novotný
37.Lukáš Vavřička
38.Iveta Anagrehová
39.Pavel Starý
40.Amálka Počarovská
41.K. Mudrová
42.Lenka Míková
43.Vojta Dymák
44.Václav Tatíček
45.Mathyas Thomas Beinhauer
46.Justýna Rochová
47.Albert Véle
48.Kuba Obraz
49.Kamil Šárovec
50.Andrea Grabovská
51.Matěj Mládek
52.Mia Srdínková
53.David Orlík
54.Bonifác Bartoš
55.Andrea Šimšová
56.Samuel Zálepa
57.Vendy Kolkusovád
58.Jiří Janoušek
59.Šárka Synovcová
60.Kristýna Klaudová
61.Prokop Švarc
62.Jakub Složek
63.Tobiáš Knobloch
64.Samanta Obi
65.Kryštof Míka
66.Martin Král
67.Mikuláš Míka
68.Eliška Jebavá
69.Honza Červenka
70.Jan Raška
71.Matyáš Pávek
72.Barborka Nykodýmová
73.Míša Bartoš
74.Kateřina Pechová
75.Amálka Ondráčková
76.Lucie Kracíková
77.Andulka Petrů
78.Adam Doležal
79.Fanda Tatíček
80.Dorota Vasilovčíková
81.Jolana Hůlová
82.Viktorie Novotná
83.Herbert Janda
84.Sofie Herediová
85.Martin Sládek
86.Honza Němec
87.Karolínka Lloyd
88.Šimon Zrostlík
89.Jiří Pecka
90.Magdaléna Hubáčková
91.Klárka Šachová
92.Martin Šimša
93.Ema Košťálová
94.František Zdeněk
95.Fanda Bednář
96.Petr Gutwald
97.Bára Pechová
98.Xenie Peníšková
99.Adéla Červenková
100.Vašek Vrána
101.Tobiáš Hrbáček
102.Lukáš Němec
103.Anna Votočková
104.Markéta Vlčková
105.Karolína Lloyd
106.Zuzana Jánská
107.Lukáš Paclík
108.Honzík Adámek
109.Kryštof Petrů
110.Tomáš Hakala
111.Markéta Pittrová
112.Amálka Baťková
113.Vláďa Soukup
114.Michal Hrach
115.Mario Štajnrt
116.František Doubrava
117.Verča Šomková
118.Jasmína Anagrehová
119.Veronika Hlaváčková
120.Vašek Holý
121.Martin Popelík
122.Magdalenka Smolíková
123.Vincent Rucký
124.Ela Havelková
125.Martin Sládek
126.Lucie Nepovímová
127.Teodor Hrbáček
128.Oliver Břicháček
129.Matěj Moucha
130.Veronika Lamberová
131.Viktor Potůček
132.Martina Synovcová
133.Antonie Vaselovčíková
134.Nikola Nová
135.Nikola Lainová
136.Max Votoček
137.Veronika Lainová
138.Anna Cikánková
139.Adam Krejč
140.Maruška Mandíková
141.Petr Brabec
142.Jeníček Bouberraga
143.Magdaléna Pittrová
144.Nela Poláková
145.Richard Král
146.Eliška Nekolová
147.Lucie Strnadelová
148.Stela Zábranská
149.Maxim Strnadel

Mládež 10-15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Honza Hajný
2.Adéla Orlíková
3.Tomáš Piskáček
4.Eliška Kašparová
5.Jakub Kvasnička
6.Jiří Bázler
7.Sofie Šafková
8.Jakub Waczek
9.Sebastián Šafka
10.Daniel Klein
11.Tereza Špicarová
12.Marek Kříž
13.Jan Maršál
14.Markéta Ševčíková
15.Karolína Borková
16.Matouš Vogel
17.Veronika Vogel
18.Magdaléna Exnerová
19.Ester Počarovská
20.Ondra Hrubeš
21.Elisabeth Gray
22.Kateřina Benešová
23.David Hrubeš
24.Kryštof Žampach
25.Veronika Ondráčková
26.Jan Frydrych
27.Honza Krouz
28.Eliška Jandová

Hráči nad 15 let - výsledková listina

Poř.Jméno
1.Franta Hrubeš
2.Petr Baťka
3.Robert Káža
4.Petr Vokoun
5.Marek Švarc
6.Marek Holý
7.Jan Košťál
8.Tomáš Mencl
9.Petr Roch
10.Zdeněk Šach
11.Petr Bednář
12.Tomáš Jírů
13.Filip Zrostlík
14.Tomáš Doležal
15.Miloslav Klimeš
16.Petr Mládek
17.Jan Votoček
18.Roman Matějka
19.Dunken Lloyd
20.Pavel Bím
21.Miloš Jarolím
22.Jiří Bázler
23.Ondřej Petrů
24.Martina Hajná
25.Petra Votočková
26.Milan Cikánek
27.Irena Červenková
28.Jana Bázlerová
29.František Grabovský
30.Hana Vlčková
31.Jiří Beneš
32.Tomáš Míka
33.Klára Hrbáčková
34.Vítězslav Hovorka
35.Otakar Horejš
36.Miloslav Doubrava
37.Jitka Bouberragová
38.Alena Cikánková
39.Mirka Adámková
40.Miloš Kapoun
41.Petr Nikodým
42.Richard Bouberraga
43.Petra Karczmarzyková
44.Barbora Lišková
45.Ondřej Liška
46.Pavel Brodský
47.Pavla Drlíková
48.Ilona Pávková
49.Petr Kalina
50.Jana Bláhová
51.Petr Brabec
52.Romana Sedláčková
53.Zuzana Míková
54.Munreer Anagreh
55.Monika Srdínková
56.Jitka Laváčková
57.Tomáš Bek
58.František Míka
59.Běta Petrů
60.Boris Vasilovčík
61.Amálka Švejdová
62.Zuzana Menclová
63.Barbora Švábová
64.Robert Véle
65.Ondřej Pech
66.Martina Pecková
67.Miroslav Složek
68.Salome Herediová
69.Marta Stará
70.Bohuslava Suchánková
71.Martin Březina
72.Šárka Hrubešová
73.Kateřina Kalinová
74.Sára Paclíková
75.Mirka Zrostlíková
76.Radka Pechová
77.Petra Šafková
78.Barbora Jandová
79.Michal Červenka
80.Jakub Anagreh
81.Milada Šejnohová
82.Pavlína Ruprichová
83.Alena Vavřičková
84.Lukáš Polák
85.Lenka Míková
86.Kristýna Krasničanová
87.Michaela Thomas Beinhauer
88.Liběna Popelíková
89.Marcela Nová
90.Tomáš Pávek
91.Renata Mládková
92.Martin Popelík
93.Eva Lancingerová

Hlasování v anketě o turnaj roku

Líbil se vám tento turnaj? Přihlašte se do svého hráčského účtu a hlasujte pro něj v anketě o turnaj roku.

Kontakt na pořadatele

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výsledkové listiny, kontaktujte prosím přímo pořadatele:

Email: kulickar@centrum.cz

Podrobné výsledky turnajů kategorie Masters

Zpět na výsledky turnajů

Sdílet na Facebooku


Nejbližší turnaje

28.03.2021
Mirošovice
10.04.2021
Kamenný Přívoz
10.04.2021
Kamenný Přívoz

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie