Plovoucí národní žebříček

Na této stránce najdete aktuální stav plovoucího žebříčku, určenému zejména k nasazování na turnajích. Podrobnosti o způsobu jeho výpočtu naleznete v soutěžním řádu.


Pořadí za posledních 12 měsíců k 13.07.2024

Poř.JménoBody
1.Jiří Bernat1798,99
2.Lenka Nedvědová1772,23
3.Petr Honců1706,36
4.Marta Völfelová1591,91
5.Robert Kříž1578,60
6.Jan Loriš1567,01
7.Roman Kokeš1529,70
8.Karel Kočí1491,57
9.Jaroslav Jarušek1448,81
10.Stanislav Nedvěd1306,43
11.Zdeňka Formánková1295,96
12.Petr Sotona1293,20
13.Vladimír Schnábl1190,66
14.Jiří Petráň1097,37
15.Filip Kokeš1051,25
16.Leoš Kofroň1004,27
17.Kateřina Koblížková930,42
18.Martin Dostál917,50
19.Marie Křížová910,01
20.Hana Vodičková811,95
21.Marie Losíková808,89
22.Lucie Pisárová802,07
23.Helena Kudrnáčová760,37
24.Ivo Losík745,71
25.Pavel Zoufalý726,90
26.Hana Košťálová692,89
27.Jindřich Novák618,60
28.Jaroslav Zach617,98
29.Michael Lehocký604,28
30.Milena Šlechtová601,02
31.Zorka Pilná564,48
32.Veronika Völfelová518,10
33.Věra Žemličková512,68
34.Katarína Kučerová503,52
35.Dagmar Zinková502,03
36.Lubomír Čech486,29
37.Lukáš Vlček484,14
38.Anna Ehlenová329,76
39.Tomáš Hakala301,44
40.Marek Šiňanský287,31
41.Jaroslava Dvořáková280,95
42.Darja Dvořáková278,46
43.Martin Adamec239,11
44.František Petráň202,70
45.Luboš Karásek193,24
46.Drahoslav Zavadil162,95
47.Ivana Máslová141,25
48.Radek Julinek st.128,12
49.Tomáš Adamec117,27
50.Tomáš Dvořák105,24
51.Michal Petr97,70
52.Pavel Kotyza92,95
53.Ondřej Vysloužil86,71
54.Lenka Kosková79,99
55.Antonín Karásek79,57
56.Simon Sunega77,06
57.Karel Ondrůj73,43
58.Vít Martinec73,40
59.Milada Jarušková73,36
60.Zdenka Zachová68,12
61.Zbyněk Fojtík64,35
62.Vladimír Hobža63,14
63.Bohumila Ondrůjová ml.61,52
64.Petra Vlčková61,37
65.Zdeněk Doležel60,95
66.Ladislav Vysloužil59,33
67.Tereza Pohořelická Bartošková56,72
68.Petra Chroustovská54,18
69.Jan Fait53,28
70.Petr Vocelka53,20
71.Tomáš Malík50,81
72.Karel Vinohradský49,74
73.Lukáš Vinohradský48,86
74.Oldřich Semrád46,25
75.Martina Airomwambor st.45,26
76.Jana Procházková41,84
77.Eva Doleželová38,46
78.Pavel Fiala36,41
79.Lukáš Kania35,19
80.Dagmar Karásková34,33
81.Irena Adamcová33,30
82.Lenka Petrášková30,49
83.Jan Doupal28,56
84.Eliška Kaniová28,35
85.Emil Bonev26,64
86.Lenka Vysloužilová26,00
87.Michaela Štrubinská25,93
88.Tereza Komárková25,31
89.Žaneta Grňová22,67
90.Anna Kaniová21,51
91.Vít Heřman st.20,66
92.Kristina Hloupá20,38
93.Robin Sunega19,58
94.Nikola Komárková19,23
95.Ondřej Martinec19,10
96.Tania Airomwambor18,70
97.Hana Faltová18,40
98.Bohumila Ondrůjová16,29
99.Jan Hoke15,68
100.Marta Dvořáková Nedvědová15,36
101.Dana Zikmundová13,92
102.Veronika Micalová13,66
103.Natálie Doleželová13,15
104.Eva Hejlová10,83
105.Vojtěch Martinec10,05
106.Eva Schwarzová9,79
107.Anna Hoke9,55
108.Zuzana Větrovská7,46
109.Evelína Pánková7,08
110.-122.Martina Airomwambor ml.1,00
110.-122.Richard Kroupa1,00
110.-122.Martin Pěkný1,00
110.-122.Martina Martincová1,00
110.-122.Jan Pohořelický1,00
110.-122.Veronika Nezbedová1,00
110.-122.Hana Kotinová1,00
110.-122.Miluše Škrnová1,00
110.-122.Eulálie Šimková1,00
110.-122.Jana Bonevová1,00
110.-122.Lucie Schnáblová1,00
110.-122.Laura Orerová1,00
110.-122.Dominik Pilný1,00

Výpočet národního žebříčku

Zajímá Vás, podle jakých kritérií se žebříček počítá? Tyto informace naleznete v soutěžním řádu.




Nejbližší turnaje

20.07.2024
Bedihošť
21.07.2024
Mirošovice
29.07.2024
Invalidovna
03.08.2024
Stvořidla
04.08.2024
Stvořidla

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie