Výsledková listina turnaje Open

Datum: 04.09.2010
Místo: Praha - Petřín
Pořadatel: SKK Rohožky


Výsledková listina hlavní kategorie

Poř. Jméno Body
1. Petr Šejba 164.22
2. Oldřich Vrátník 160.51
3. Marta Völfelová 156.80
4. Jakub Fuss 153.09
5. Ondřej Lebowski 149.38
6. Lukáš Kofroň 145.67
7. Martin Dostál 141.96
8. Martin Smetana 138.25
9. Vladimír Kukla 134.54
10. Petra Kvasničková 130.83
11. Leoš Kofroň 127.12
12. Jan Kostecký 123.41
13. Jiří Pavlů 119.71
14. Lenka Nedvědová 116.00
15. Zdenka Zachová 112.29
16. Zdeněk Čermák ml. 108.58
17. Ondřej Dobisík 104.87
18. Pavel Zoufalý 101.16
19. Jaroslav Zach 97.45
20. Jan Pyszko 93.74
21. Jakub Šlamiar 90.03
22. Jiří Spurný 86.32
23. Klára Pastorková 82.61
24. Marta Nedvědová 78.90
25. David Pospíšil 75.19
26. David Böhm 71.48
27. Katka Mišovičová 67.77
28. Lukáš Vlček 64.06
29. Magdaléna Klímová 60.35
30. Miroslav Hlouš 56.64
31. Kristýna Čihánková 52.93
32. Petra Hájková 49.22
33. Veronika Reiská 45.51
34. Vladimír Schnábl 41.80
35. Veronika Völfelová 38.09
36. Sára Špoková 34.38
37. Barbora Vrátná 30.67
38. Kateřina Reiská 26.96
39. Anna Svrčinová 23.25
40. Filip Nalevajko 19.54
41. Tereza Koláčková 15.83
42. Lucie Rychterová 12.12
43. Daniel Beseda 8.41
44. Tadeáš Richtr 4.70
45. Marek Bajtoš 1.00

Výsledková listina kategorie juniorů

Poř. Jméno Body
1. Jakub Šlamiar 101.00
2. Katka Mišovičová 81.00
3. Filip Nalevajko 61.00
4. Tereza Koláčková 41.00
5. Tadeáš Richtr 21.00
6. Marek Bajtoš 1.00

Ve sloupci Body naleznete počet bodů získaných daným hráčem do Národního žebříčku. Podrobnosti ohledně bodování naleznete v soutěžním řádu.


Klubová soutěž

Poř. Klub Body
1. Snaživí kuličkáři 859.22
2. SKK Rohožky 498.38
3. HVS Rakovník 419.48
4. Vratimovští kouleči 380.67
5. Kralupský kuličkový klub 324.74
6. Kuličkový Klub Baráčníci 220.16
7. Zoufalej tým 206.03
8. Strangalia tým 67.77

Ve sloupci Body naleznete počet bodů získaných daným klubem do Národního žebříčku . Podrobnosti ohledně bodování naleznete v soutěžním řádu.

Zpět na přehled výsledků




Nejbližší turnaje

25.09.2021
Kamenný Přívoz
26.09.2021
Zastávka
09.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie