Tiskové zprávy

Archiv tiskových zpráv vydaných Českým kuličkovým svazem.


Tiskové zprávy - rok 2015

S letním časem vypukne nová kuličková sezóna
Praha, 24. 3. 2015 - Zatímco většině se při pohledu do kalendáře, v němž figuruje datum neděle 29. března, vybaví první den letního času, pro hráče kuliček to představuje především začátek série turnajů započítávaných do národního žebříčku nové sezóny. Celorepublikový turnaj kategorie Masters, pořádaný v tento den od 9:45 v Praze - Újezdě nad Lesy, znamená první letošní příležitost pro hráče z různých koutů České republiky poměřit své síly po několikaměsíční zimní přestávce.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2014

Český kuličkový svaz oslavil 15 let své existence
Sedlec-Prčice, 16. 8. 2014 - Novodobá historie kuliček v ČR se začala psát v roce 1999, kdy byl založen Český kuličkový svaz. Od té doby narostla členská základna do velikosti zavedeného sportu a ve městech po celé republice začaly vznikat kuličkové kluby. V dnešní době se každoročně uskuteční několik desítek soutěží. Jednou z nich byl i víkendový turnaj kategorie Masters v Sedlci-Prčici, v rámci něhož také proběhly oslavy 15. let kuličkového sportu v České republice.

Celá zpráva

Začíná 15. sezóna kuličkových turnajů v ČR
Praha, 27. 3. 2014 - 15. sezóna turnajů organizovaných kluby sdruženými v Českém kuličkovém svazu se naplno rozbíhá v těchto dnech. Po prvních nežebříčkových soutěžích se tento týden začne bojovat o body do národního žebříčku.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2013

Na vsetínském turnaji Masters v kuličkách zvítězil František Gregor
Vsetín, 21. 9. 2013 - Ve Vsetíně se v sobotu 21. září sešla česká hráčská špička, aby se utkala v kuličkovém turnaji kategorie Masters. Zápasy hrané na kvalitním antukovém hřišti začaly dopoledne za deštivého počasí a skončily až večer za umělého osvětlení.

Celá zpráva

V Sedlci probíhá dvoudenní celorepublikový kuličkový turnaj
Sedlec, 17. 8. 2013 - V Sedlci probíhá dvoudenní celorepublikový kuličkový turnaj, na který se sjelo 57 špičkových českých hráčů. V sobotu se odehrál turnaj kategorie Masters, na němž účastníci mohou získat 3x více bodů do národního žebříčku než na místních Open. V neděli bude dvoudenní klání pokračovat právě soutěží Open.

Celá zpráva

Jan Beneš se stal mistrem ČR v kuličkách
Praha, 26. 5. 2013 - V neděli 26. května přivítalo hřiště v Srbech u Kladna nejlepší hráče kuliček z celé republiky. Odehrálo se zde již 13. mistrovství České republiky, jehož se zúčastnilo 66 soutěžících.

Celá zpráva

1. kuličkový turnaj Masters proběhl v Praze
Praha, 6. 4. 2013 - V sobotu 6. dubna se v Praze pod petřínskou rozhlednou uskutečnil 1. letošní celorepublikový turnaj v kuličkách kategorie Masters. Přes teploty okolo bodu mrazu se akce zúčastnilo přes 60 hráčů z celé České republiky.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2012

V Praze na Vypichu proběhlo 12. mistrovství ČR v kuličkách
Praha, 2. 6. 2012 - V sobotu 2. června proběhl vrcholný domácí kuličkový turnaj - Mistrovství České republiky. O titul mistra ČR přijelo bojovat 54 soutěžících z Čech a Moravy včetně jeho obhájce Michala Petra.

Celá zpráva

Hráče kuliček čeká vrchol sezóny - Mistrovství ČR
Praha, 27. 5. 2012 - Pokud byste se náhodného hráče kuliček zeptali, na kterém z turnajů by si nejvíce přál uspět, s největší pravděpodobností by jmenoval Mistrovství České republiky. Právě to se uskuteční v sobotu 2. června v Praze u dopravního hřiště na Vypichu. Diváci se mohou přijít podívat kdykoliv od 11 hodin až do večerních hodin, kdy se očekává finálový zápas.

Celá zpráva

Hráči kuliček absolvovali generálku před mistrovstvím ČR
Srby, 20. 5. 2012 - Poslední příležitost otestovat svou formu v elitní konkurenci před nadcházejícím mistrovstvím České republiky v kuličkách měli hráči tuto sobotu v Srbech na kladensku. Odehrával se zde turnaj kategorie Masters, na němž se utkalo 59 soutěžících z celé ČR.

Celá zpráva

Borský park v Plzni hostil kuličkářskou elitu
Plzeň, 28. 4. 2012 - Nejlepší hráči kuliček z celé České republiky se sešli v plzeňském Borském parku, aby sehráli druhý letošní turnaj kategorie Masters. Dovednosti 37 účastníků prověřily nejen nástrahy terénu, ale i na toto roční období neobvykle vysoké teploty.

Celá zpráva

V Čechách i na Moravě se rozjíždí kuličkové turnaje
Kralupy nad Vltavou, 20. 3. 2012 - Po několika měsících zimní přestávky se v následujících dnech opět rozjedou sportovní kuličkové turnaje po celé České republice. První akce klubů sdružených v Českém kuličkovém svazu mohou zájemci navštívit již tento týden.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2011

Turnaj Masters s přehledem vyhrál Martin Mišovič
Frýdek-Místek, 5. 9. 2011 - Hráči kuliček se tento víkend sešli ve Frýdku-Místku, aby poměřili své síly na celorepublikovém turnaji kategorie Masters. Bojovat o poháry přijelo celkem 59 soutěžících v kategorii dospělých a 9 juniorů.

Celá zpráva

Na kuličkovém turnaji Masters ve Vsetíně bude představen nový herní systém
Vsetín, 21. 6. 2011 - Mnohem více než pěknou podívanou na špičkové výkony elitních hráčů kuliček z Čech a Moravy nabídne vsetínský turnaj Masters v sobotu 25. 6. 2011. Po dlouhém vývoji a testování zde bude představen nový herní systém, který svým charakterem může být přínosem i pro jiné sporty.

Celá zpráva

Michal Petr zvítězil na 11. mistrovství České republiky v kuličkách
Rakovník, 5. 6. 2011 - V sobotu 4. června se rakovnické náměstí proměnilo v kuličkové hřiště. Nejlepší hráči z Čech a Moravy se zde utkali v pořadí již o 11. titul mistra České republiky.

Celá zpráva

Mistrovství ČR v kuličkách proběhne tuto sobotu
Rakovník, 1. 6. 2011 - Již tuto sobotu 4. 6. čeká hráče kuliček vrchol letošní sezóny - mistrovství České republiky. Svůj um předvedou přímo v centru Rakovníka na Husově náměstí.

Celá zpráva

Na novém kuličkovém hřišti v Srbech proběhl republikový turnaj Masters
Srby u Kladna, 14. 5. 2011 - Na nově vybudovaném kuličkovém hřišti v Srbech u Kladna proběhl v sobotu 14. května republikový turnaj Masters. Přes 70 hráčů z Čech a Moravy přijelo změřit své síly na 16-ti důlcích.

Celá zpráva

Kuličkový turnaj Masters zaznamenal rekordní účast
Praha - Petřín, 16. 4. 2011 - Rekordních 73 soutěžících z celé České republiky změřilo síly na kuličkovém turnaji Masters, jenž se uskutečnil v sobotu 16. 4. v Praze pod rozhlednou na Petříně.

Celá zpráva

1. turnaj Masters v kuličkách proběhl v Plzni
Plzeň, 2. 4. 2011 - V sobotu 2. 4. se sjeli do Plzně nejlepší hráči kuliček z celé České republiky na 1. letošní turnaj kategorie Masters. 40 účastníků zde na důlcích v Borském parku svedlo napínavé zápasy nejen o umístění v turnaji, ale i o body do žebříčku vedeného Českým kuličkovým svazem.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2010

Kuličky se stěhují pod střechu na výstavu ITEA 2010
Praha, 29. 9. 2010 - Netradiční možnost zahrát si kuličky na indoorovém turnaji budou mít návštěvníci veletrhu hraček a her ITEA 2010, který se uskuteční od 30. 9. do 3. 10. v Praze - Holešovicích. Akce proběhne u stánku firmy Ginzel, s. r. o., dovozce kuliček, které používá drtivá většina hráčů účastnících se turnajů Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

Podzimní mistrovství v kuličkách proběhlo ve Vsetíně
Vsetín, 11. 9. 2010 - Sobotní odpoledne patřilo hráčům kuliček, kteří se sjeli z celé republiky do Vsetína, aby bojovali o medaile na Podzimním mistrovství. 47 účastníků v kategorii dospělých a 7 juniorů se utkalo na 10 důlcích.

Celá zpráva

Kuličkářská elita se sjela do Cholína
Nejlepší hráči kuliček se sjeli tento víkend do Cholína u Slapské přehrady, aby změřili své síly v turnaji kategorie Masters. Více než 7 hodin vzájemného zápolení nepřinesl žádná velká překvapení, neboť nejvyšší příčky obsadili hráči, kteří již v minulosti zaznamenali výrazné úspěchy.

Celá zpráva

Mistrovství světa v kuličkách proběhne za 2 týdny
Pouhé 2 týdny zbývají do mistrovství světa v kuličkách, které proběhne v Praze pod rozhlednou na Petříně. Zatímco v České republice kuličky patří mezi zavedené sporty, ve světě se v této podobě teprve rozvíjejí. Proto mistrovství světa patří mezi jedinečné příležitosti, kdy mohou naši hráči poměřit síly s reprezentanty jiných zemí.

Celá zpráva

Republikový kuličkový turnaj v Rakovníku vyhrál Vladimír Schnábl
Rakovník, 19. 6. 2010 - Sobotní odpoledne patřilo hráčům kuliček, kteří se sjeli do Rakovníka, aby v divácky atraktivním prostředí Husova náměstí svedli boje o body do národního žebříčku Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

10. mistrovství ČR v kuličkách zná svého vítěze
Praha, 30. 5. 2010 - V neděli 30. května se v Praze, Újezdě nad Lesy, sešli nejlepší hráči české kuličkářské scény, aby poměřili síly na jubilejním 10. mistrovství České republiky v kuličkách. Kromě několika mistrů ČR z let minulých se do bojů o mistrovský titul zapojilo několik desítek dalších vynikajících hráčů.

Celá zpráva

Jubilejní 10. mistrovství republiky v kuličkách proběhne v Újezdě nad Lesy
Praha, 25. 5. 2010 - V neděli 30. května se v Praze, Újezdě nad Lesy, na kuličkovém hřišti poblíž křižovatky ulic Žlebská a Miletická, uskuteční od 13 hodin jubilejní 10. mistrovství České republiky v kuličkách. Očekává se účast většiny špičkových hráčů včetně obhájců titulu z minulých let.

Celá zpráva

Nejlepší hráči kuliček soutěžili v Borském parku
Plzeň, 9. 5. 2010 - Třetí celorepublikový turnaj Masters v kuličkách proběhl v neděli 9. května v Plzni. 36 borců v kategorii dospělých a 6 juniorů soutěžilo o body do národního žebříčku.

Celá zpráva

V Praze proběhlo Jarní mistrovství v kuličkách
Praha, 18. 4. 2010 - Čeští hráči kuliček mají za sebou více než měsíc od prvních turnajů sezóny. Seriál soutěží zařazených do národního žebříčku pokračoval celorepublikovým Jarním mistrovstvím na pražském Střeleckém ostrově.

Celá zpráva

V Praze bude zahájena další sezóna kuličkových turnajů
Praha, 10. 3. 2010 - Pestrou škálu akcí, na kterých si široká veřejnost může přijít zahrát kuličky v turnajovém pojetí, nabídnou nejbližší dny. Otužilezší jedinci mohou přijít na nultý turnaj pořádaný již v sobotu 13. 3. od 11:45 v pražských Riegrových sadech. Přivítat jaro bude možno 20. 3. u příležitosti prvního turnaje pod rozhlednou na Petříně či o týden později v Újezdě nad Lesy.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2009

Kuličková sezóna se chýlí ke svému závěru
Praha, 17. 10. 2009 - V sobotu 17. října se čeští hráči kuliček sešli v Praze na Petříně, aby sehráli předposlední letošní turnaj kategorie Masters. Úplné zakončení sezóny společně s vyhlášením národního žebříčku proběhne na Turnaji mistrů o týden později, kam se kvalifikovalo 12 nejlepších hráčů.

Celá zpráva

Ve Vsetíně proběhlo Podzimní mistrovství v kuličkách
Vsetín, 12. 9. 2009 - V sobotu 12. září přivítalo hřiště u Sokolovny ve Vsetíně nejlepší hráče kuliček z celé české republiky. Na Podzimní mistrovství, zařazené jako turnaj kategorie Supermasters Českého kuličkového svazu, se sjelo celkem 45 hráčů.

Celá zpráva

Na náměstí v Rakovníku proběhl celorepublikový turnaj v kuličkách
Rakovník, 15. 8. 2009 - Sobota 15. 8. patřila hráčům kuliček, kteří si dali dostaveníčko na Husově náměstí v Rakovníku, aby se utkali na celorepublikovém turnaji kategorie Masters. V parném počasí bojovalo o poháry a další hodnotné ceny více než 40 hráčů z Čech a Moravy.

Celá zpráva

Český kuličkový svaz oslaví 10 let existence
Praha, 4. 8. 2009 - V sobotu 8. 8. tomu bude na den přesně 10 let od okamžiku, kdy se sešli zakladatelé Českého kuličkového svazu, aby pozvedli kdysi pouhou hru na regulerní sportovní odvětví. U příležitosti tohoto výročí proběhne v sobotu 8. 8. od 13:00 v Praze pod rozhlednou na Petříně otevřený turnaj kategorie Open, okořeněný některými doplňkovými hrami.

Celá zpráva

V Neratovicích se sešla Česká kuličkářská elita
Neratovice, 21. 6. 2009 - První letní den sice extrémní teploty nepřinesl, přesto jsme mohli v Neratovicích zaznamenat pořádné horko. Uskutečnil se zde totiž kuličkový turnaj Masters, na němž 38 účastníků, rozdělených do kategorií juniorů a dospělých, svádělo napínavé boje o body do národního žebříčku.

Celá zpráva

Titul mistra České republiky vybojoval Martin Dostál
Praha, 1. 6. 2009 - Česká republika již zná letošního mistra ČR v kuličkách. V neděli 31. května se jím v Praze na Petříně stal Martin Dostál z kuličkového klubu SKK Rohožky. Titul vicemistra ČR získal Pavel Zoufalý a druhým vicemistrem se stal Tomáš Bouška.

Celá zpráva

Kuličková mistrovství ČR se rozběhla tento víkend
Praha, 24. 5. 2009 - Tento víkend proběhla v Praze na Letné první z letošních vrcholných domácích akcí v kuličkách - mistrovství České republiky žen. Na ně naváže příští neděli společné mistrovství ČR mužů i žen a o týden později se kuličkáři utkají na mistrovství ČR dvojic.

Celá zpráva

Na kuličkovém turnaji Masters dominovala Marta Völfelová
Plzeň, 9. 5. 2009 - Několik desítek hráčů kuliček z celé České republiky před malou chvílí ukončilo boje o body do žebříčku Českého kuličkového svazu na 3. letošním turnaji kategorie Masters. Ten probíhal již od dopoledních hodin v plzeňském Borském parku.

Celá zpráva

Mezinárodní Jarní mistrovství v kuličkách vyhrál Jiří Pavlů
Praha, 19. 4. 2009 - Před několika okamžiky skončilo na pražském Střeleckém ostrově Jarní mistrovství v kuličkách. Zúčastnilo se jej 50 hráčů z České republiky, Slovenska, Portugalska a Velké Británie.

Celá zpráva

Sportovní hráče kuliček čeká náročný týden
Praha, 13. 4. 2009 - Sportovní hráče kuliček čeká tento týden hned několik akcí. Zatímco v neděli proběhne vrcholný turnaj tohoto měsíce - celorepublikové Jarní mistrovství - ve středu a sobotu se uskuteční místní turnaje Open v Praze a Neratovicích.

Celá zpráva

V Praze proběhl kuličkový turnaj Masters
Praha, 28. 3. 2009 - Za účasti hráčů ze všech koutů České republiky a Portugalska proběhl v sobotu 28. března na pražském Střeleckém ostrově první letošní turnaj kategorie Masters v kuličkách. Účastníci bojovali o body do národního žebříčku jednotlivců a také o umístění v soutěži klubů.

Celá zpráva

Hráči kuliček přivítali jaro turnajem na Petříně
Praha, 21. 3. 2009 - Hráči kuliček se v sobotu 21. 3. sešli na prvním jarním turnaji, který se uskutečnil v Praze pod rozhlednou na Petříně. 3 desítky soutěžících zde soutěžilo o cenné body do národního žebříčku Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

Kuličkové turnaje dospělých se naplno rozběhnou první jarní den
Praha, 13. 3. 2009 - Přestože první letošní turnaj započítávaný do žebříčku Českého kuličkového svazu proběhl již v první polovině ledna, hlavní část sezóny hráče kuliček teprve čeká. Ta bude zahájena první jarní den - v sobotu 21. 3. od 13:00 hodin - veřejným turnajem pod pražskou rozhlednou na Petříně.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2008

Na kuličkovém turnaji Masters dominoval Martin Fazekaš
Praha, 18. 10. 2008 - Předposlední kuličkový turnaj tohoto roku proběhl v sobotu 18. 10. v Plzni. Téměř kompletní česká kuličkářská špička zde na turnaji kategorie Masterssoupeřila o poslední body do národního žebříčku a o možnost startu na závěrečném Turnaji mistrů.

Celá zpráva

Mistrem světa v kuličkách se stal Jiří Pavlů
Praha, 19. 7. 2008 - V sobotu 19. července se na pražském Střeleckém ostrově odehrálo již čtvrté mistrovství světa v kuličkách. O mistrovský titul se utkali reprezentanti České republiky, Velké Británie, Německa a Slovenska.

Celá zpráva

Rakovník hostil kuličkový turnaj Masters
Rakovník, 22. 6. 2008 - Za tropického počasí změřilo své síly na Husově náměstí v Rakovníku 32 hráčů Českého kuličkového svazu z celé republiky. V neděli 22. 6. sem přijeli na turnaj kategorie Masters, který patří mezi jednu z devíti nejlépe bodovaných soutěží v letošní sérii kuličkových klání hodnocených do národního žebříčku.

Celá zpráva

Mistrem ČR v kuličkách se stal Mirek Tlustý
Praha, 31. 5. 2008 - Hráči kuliček bojovali v sobotu 31. 5. na pražském Petříně o titul mistra ČR. V pořadí již 8. ročníku vrcholné domácí soutěže se zůčastnilo 33 hráčů z různých koutů České republiky.

Celá zpráva

V sobotu vypukne Mistrovství ČR v kuličkách
V sobotu 31. 5. čeká na hráče kuliček vrchol domácí sezóny - Mistrovství České republiky. Na již 9. ročník nejprestižnějšího domácího turnaje se sjedou účastníci z celé republiky, aby od 13:00 bojovali v Praze pod rozhlednou na Petříně o mistrovský titul.

Celá zpráva

V Praze proběhlo Jarní mistrovství v kuličkách
Přes deštivé počasí se v sobotu 19. dubna sešlo na pražském Střeleckém ostrově 27 hráčů z různých koutů České republiky, aby poměřili své síly na turnaji kategorie Supermasters Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

Jarní mistrovství v kuličkách proběhne již tuto sobotu
V pořadí 9. kuličková sezóna je již v plném proudu a tuto sobotu (19. 4.) přinese první letošní turnaj kategorie Supermasters - Jarní mistrovství. To se uskuteční na pražském Střeleckém ostrově od 13 hodin.

Celá zpráva

V Újezdu nad Lesy odstartuje kuličková sezóna
Praha, 13. 3. 2008 - Čeští hráči kuliček zahájí novou sezónu v sobotu 15. 3. od 12:00 turnajem v Praze - Újezdu nad Lesy. Hřiště v Kojické ulici tak bude svědkem nejen zápasů jednotlivců, ale i klubové soutěže.

Celá zpráva

Tiskové zprávy - rok 2007

Kuličková sezóna vyvrcholila Turnajem mistrů
Praha, 29. 10. 2007 - Zatímco pro většinu hráčů kuliček sezóna skončila minulý týden turnajem Masters na pražském Střeleckém ostrově, elitní dvanáctku národního žebříčku ještě čekal závěrečný Turnaj mistrů v Praze - Újezdu nad Lesy. Ten v neděli 28. října rozhodl o konečném pořadí žebříčku Českého kuličkového svazu pro rok 2007.

Celá zpráva

Kuličková sezóna vrcholí
Praha, 21. 10. 2007 - Sobotní turnaj Masters Českého kuličkového svazu na pražském Střeleckém ostrově znamenal pro většinu příznivců tohoto sportu završení letošní sezóny. Letos se totiž uskuteční již jen jediný turnaj, kterého se bude účastnit jen absolutní špička.

Celá zpráva

Kuličkový turnaj Masters vyhrál Karel Tesař st.
Praha, 6. 10. 2007 - Aktuálně nejlepší hráč národního žebříčku Karel Tesař st. z Plzně opět prokázal, že patří k české spičce. Na turnaji Masters konaném v sobotu 6. října v Praze na Petříně si dokázal poradit s téměř čtyřmi desítkami soupeřů a bez jediného zaváhání soutěž vyhrál.

Celá zpráva

V sobotu proběhne jeden z posledních kuličkových turnajů
Praha, 3. 10. 2007 - Jednu z posledních letošních příležitostí zahrát si kuličky na turnaji Českého kuličkového svazu budou mít ti, kteří v sobotu 6. října od 14:00 hodin zavítají pod pražskou rozhlednu na Petříně.

Celá zpráva

Hráči kuliček zamířili do Plzně na turnaj Masters
Plzeň, 9. 9. 2007 - V sobotu 8. září přivítal plzeňský Borský park hráče kuliček z celé České republiky. Od 14 hodin se totiž v blízkosti minigolfového hřiště uskutečnil turnaj kategorie Masters započítávaný do žebříčku Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

Titul mistra světa v kuličkách vybojoval Miroslav Tlustý
Praha - Střelecký ostrov, 21. 7. 2007 - Český reprezentant Miroslav Tlustý vybojoval zlato na letošním mistrovství světa v kuličkách. Na pražském Střeleckém ostrově si dokázal poradit s dvacítkou špičkových hráčů z České republiky a Německa.

Celá zpráva

V Praze proběhne mistrovství světa v kuličkách
Praha, 19. 7. 2007 - V sobotu 21. července od 11 hodin změří své síly na pražském Střeleckém ostrově reprezentanti České republiky a Německa v rámci 3. mistrovství světa v kuličkách. Loňský titul bude obhajovat Karel Tesař st. z Plzně.

Celá zpráva

Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání
Praha, 20. 6. 2007 - Kuličkový klub Dream Team chystá na sobotu 23. června od 11:00 veřejný turnaj, který proběhne v prostoru pražského koupaliště U Veselíka v Divoké Šárce. Hráčům tak odpadá dilema, zdali v těchto horkých dnech navštívit koupaliště či kuličkový turnaj. Především se však jedná o ideální příležitost pro nové zájemce vyzkoušet si tento sport.

Celá zpráva

V Praze a Rakovníku vznikají nové kuličkové kluby
Praha, 14. 6. 2007 - O tom, že kuličkový sport v České republice získává stále více příznivců, svědčí i vznik nových klubů v Praze a Rakovníku. Tento týden se stali registrovanými kluby Českého kuličkového svazu HVS Rakovník a pražský Dream Team.

Celá zpráva

Kuličkový turnaj Masters patřil domácím
Rakovník, 9. 6. 2007 - Hráči kuliček si tuto sobotu dali dostaveníčko v Rakovníku na posledním předprázdninovém turnaji kategorie Masters. Místní Husovo náměstí se tak za tropického počasí stalo svědkem náročných bojů o body do národního žebříčku Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva

V Praze proběhlo mistrovství ČR v kuličkách
Praha, 2. 6. 2007 - Pražský Střelecký ostrov se tuto sobotu stal svědkem nejprestižnější domácí soutěže v kuličkách - mistrovství České republiky. Boj o mistrovský titul svedlo 23 borců z různých koutů ČR.

Celá zpráva

Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR
Praha, 31. 5. 2007 - Již posedmé se utkají elitní hráči kuliček na mistrovství České republiky. Letos se tak stane v sobotu 2. června od 13:00 hodin na pražském Střeleckém ostrově.

Celá zpráva

Reprezentanti Českého kuličkového svazu svedli bitvu na Slovensku
Slovensko, Velké Leváre, 6. 5. 2007 - Čeští reprezentanti Petr Šejba a Milan Petras změřili síly s nejlepšími slovenskými hráči kuliček na Mezinárodním mistrovství Velkých Levár. Jednalo se již o několikátý mezinárodní turnaj pořádaný Slovenským zväzem hráčov guličiek.

Celá zpráva

Zlato z kuličkového turnaje Masters putuje do Plzně
Praha - Střelecký ostrov, 21. 4. 2007 - V sobotu 21. dubna proběhl na pražském Střeleckém ostrově druhý letošní turnaj kategorie Masters v kuličkách. Zúčastnilo se ho 32 soutěžících z celé České republiky včetně elitních hráčů.

Celá zpráva

V Neratovicích se budou hrát kuličky
Neratovice, 12. dubna 2007 - V neděli 15. 4. ožijí Neratovice turnajem v kuličkách. Na hřišti v ulici 17. listopadu si může od 13:30 h široká veřejnost vyzkoušet tento stále populárnější sport.

Celá zpráva

Vítězství v prvním kuličkovém turnaji roku vybojoval Karel Tesař st.
Praha - Střelecký ostrov, 7. 4. 2007 - Plzeňský hráč Karel Tesař st. zvítězil v prvním letošním turnaji Českého kuličkového svazu. Úřadující mistr světa tak na pražském Střeleckém ostrově potvrdil v konkurenci 25 hráčů z 8 měst České republiky loňskou formu a zařadil se do čela národního žebříčku.

Celá zpráva

Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově
Praha, 5. dubna 2007 - V sobotu 7. dubna 2007 od 14.00 odstartuje na pražském Střeleckém ostrově již 8. sezóna Českého kuličkového svazu.

Celá zpráva


Kam teď?

Úvod Pro média Často kladené otázky (FAQ)
Odebírání tiskových zpráv
Mediální partnerství
Tiskové zprávyNejbližší turnaje

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie