Celá tisková zpráva

Tisková zpráva vydaná Českým kuličkovým svazem.

Rakovník hostil kuličkový turnaj Masters

Rakovník, 22. 6. 2008 - Za tropického počasí změřilo své síly na Husově náměstí v Rakovníku 32 hráčů Českého kuličkového svazu z celé republiky. V neděli 22. 6. sem přijeli na turnaj kategorie Masters, který patří mezi jednu z devíti nejlépe bodovaných soutěží v letošní sérii kuličkových klání hodnocených do národního žebříčku.

Turnaj měl velmi dobrou úroveň a k vidění byly zajímavé zápasy. Vítězem se stal Pavel Zoufalý z Roztok u Prahy, když ve finále přehrál překvapivě snadno druhého Karla Tesaře st. z Plzně. Třetí skončil Ondra Dobisík z Prahy. Loňský vítěz a čerstvý mistr republiky Miroslav Tlustý, jakožto nejlepší z domácího týmu HVS Rakovník, obsadil pátou příčku.

Oba finalisté, kteří loni figurovali v čele národního žebříčku, nezahájili sezónu zcela podle svých představ. V rakovnickém klání však opět potvrdili, že patří k aspolutní špičce v kuličkovém sportu.

Celá tato akce byla uspořádaná i za přispění sponzorů: Město Rakovník, Pivovar Bernard, Autostop Rakovník, Potraviny u Lutovských, Elektro Edison, Papírnictví Varia, Daneker Rakovník a Sport u Brány.