Celá tisková zpráva

Tisková zpráva vydaná Českým kuličkovým svazem.

Hráči kuliček zamířili do Plzně na turnaj Masters

Plzeň, 9. 9. 2007 - V sobotu 8. září přivítal plzeňský Borský park hráče kuliček z celé České republiky. Od 14 hodin se totiž v blízkosti minigolfového hřiště uskutečnil turnaj kategorie Masters započítávaný do žebříčku Českého kuličkového svazu.

Domácí hráči nechtěli nic ponechat náhodě a již od prvních kol soutěže se začali prosazovat. V pěkném přírodním prostředí se jim dařilo a nakonec dokázali vybojovat 2 nejcennější kovy - zlatou příčku obsadila Veronika Tesařová a na druhé pozici skončil Martin Adamec. Třetí místo obsadil Ondřej Hasal z Prahy.

"Na turnaj jsem šla s tím, že bych si přála vyhrát, ale moc jsem tomu nevěřila," popisuje své pocity z prvního vítězství na turnaji Masters Veronika Tesařová. "Po prvním zápase jsem tomu začala věřit víc. Měla jsem těžké soupeře, a tak jsem ráda, že se mi to nakonec podařilo."

Další turnaje v kuličkách proběhnou 16. a 22. září od 14:00 hodin v Neratovicích na hřišti v ulici 17. listopadu. Oba jsou přístupné i neregistrovaným hráčům. Zájemci si mohou tento sport také vyzkoušet každý pátek od 17 hodin na veřejných trénincích v pražské Oboře Hvězda u hřiště nacházejícího se cca 200 m od vchodu z Petřin.