Propagace turnaje

Nic nezkazíme, když o naší akci řekneme všem známým (projděme si svůj telefonní seznam, adresář emailů apod.), rozvěsíme v okolí pár letáčků, pošleme článek do regionálního tisku apod.


Regionální noviny

Většina obcí má svůj městský zpravodaj. Takovéto publikace bývají místními dosti čtené a navíc jejich čitatelé z geografického hlediska tvoří naši cílovou skupinu. Stejně tak se vyplatí zaslat článek o plánované akci do okresních novin. Pokud dokážete čtenáře zaujmout, určite přijedou i z okolních obcí. Ze zkušenosti 90 % článků zaslaných regionálním novinám skutečně vyjde.


Místní televize

V dnešní době se objevují nové místní televize jak houby po dešti. Většinou jsou rády za každou zajímavost, kterou mohou obohatit svůj program. Ani zde nebývá problém nechat odvysílat pozvánku na turnaj. Pokud se turnaj nekryje s jinou významnou akcí ve městě, zpravidla ji štáb místní televize navštíví a natočí reportáž.


Městské a regionální servery

Snad i ta nejmenší vesnička má své internetové stránky. Takové weby se snaží informovat o dění v obci a Vaše akce tam logicky patří. Na některých serverech najdeme formulář pro přidání akce, na jiných email na webmastera, který ji jistě rád přidá. Opět tak oslovíme místní lidi a ty, kteří se do dané obce chystají.


Osobní kontakt

V jednoduchosti je síla. Říci lidem okolo nás o plánované akci není nic složitého a častokrát to přinese více ovoce než jakákoliv jiná forma propagace.

Koho oslovit? Někteří z nás by se možná sami divili, kolik znají lidí. Začněme u rodinných příslušníků, podívejme se do telefonního seznamu našeho mobilu, adresáře emailů, dejme vědět kolegům v práci či ve škole a dalším, které denně potkáváme.


Kam teď?

Úvod Pro pořadatele 1. Volba termínu a nahlášení turnaje
2. Volba herního systému
3. Příprava turnaje
4. Propagace turnaje
5. Průběh turnaje
6. Po skončení turnaje
Soubory ke stažení
Věci k zapůjčeníNejbližší turnaje

29.07.2024
Invalidovna
03.08.2024
Stvořidla
04.08.2024
Stvořidla
10.08.2024
Struhařov
18.08.2024
Mirošovice

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie