Detail projektu

Úkol: Nové logo Českého kuličkového svazu
Počet kreditů: 250
Zadavatel projektu: info(z)kulicky.com

Podrobnosti projektu

Grafika, kterou používáme jako logo, logem ve skutečnosti není a jako logo zamýšleno původně nebylo. Tato grafika (je v záhlaví stránek) je malý gif nebo jpg, není tedy v křivkách, nelze pořádně zvětšit a i kdybychom to měli v příslušném formátu, jako logo by to nebylo ani průměrné. Proto bychom rádi požádali schopné jedince o pokus vytvořit logo nové.

Pro koho je projekt určen:

Pro lidi, kteří vědí, jaké požadavky má logo obecně splňovat (nebo jsou schopni si to vygooglit) a následně zpracovat použitelný grafický návrh v křivkách. I pro zkušené grafiky, kteří nedělali nikdy loga, doporučuji přečíst nějaký základní článek - z vlastní zkušenosti vím, že mnoho velice schopných grafiků se snaží např. vměstnat do loga co nejvíc informací o dané organizaci, takže i když výsledek vypadá moc pěkně, hodí se spíše jako reklamní banner než jako logo. Nezapomínejte ani na vhodné rozměry - např. profilové grafiky na FB, Google+ apod. se těžko používají, pokud poměr jejich stran je hodně odlišný od poměru 1:1.

Konkrétní představa vzhledu žádná není, vše je na vaší kreativitě.

Kredity:

Odměnu 250 kreditů získá autor loga, které bude vybráno výkonným výborem Světové kuličkové federace k používání. V každém případě děkujeme všem za jejich návrhy

Vykonání úkolu

Máte chuť pustit se do tohoto úkolu? Vaše aktivita je velmi vítána! Následujte prosím tyto 3 jednoduché kroky:

Nemáte-li hráčský účet, požádejte o jeho vytvoření vedení svého klubu, popř. některého z členů výkonného výboru.

Zpět na přehled projektů
Nejbližší turnaje

25.09.2021
Kamenný Přívoz
26.09.2021
Zastávka
09.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť
10.10.2021
Bedihošť

Kompletní přehled


Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Přejít do fotogalerie